Super

Świetna muzyka, klimat, atmosfera jest świetna. Nie było też za głośno, można było potańczyć, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
prokrastynacja
Świetne miejsce!

Bardzo mi się podobało, polecam! Super atmosfera i muzyka! Napewno warto zobaczyć samemu i przyjść... Przeczytaj więcej

L_L_L_Lenaaa

Zrecenzowano: 2 października 2017

Serdecznie polecam Room 13, znakomita muzyka z fantastyczna obsługa i dużym wyborem drinków i alkoholi. Idealne miejsca do zorganizowania wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Miejsce przyjazne turystom i obcokrajowcom. Viva M13 !!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Leszek I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz R, Kierownik ds. PR, Room 13 ClubOdpowiedź udzielona 4 października 2017

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wyprawiliśmy ze znajomymi przyjęcie w room13 . Bawiliśmy się bardzo dobrze , chociaż nad muzyką mogliby popracować. Obsługa była bardzo sympatyczna o ile dobrze zapamiętałam obsługiwała nas Pani Ania.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, kasiak320

Dziękujemy za opinie, zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 2 października 2017

Odwiedziłam klub na Mazowieckiej 13 z grupą znajomych, selekcjoner sprawnie znalazł dla nas stolik, obsługa jest bardzo kontaktowa. Bardzo podobał się nam wystrój lokalu oraz muzyka. Polecam to miejsce, sama często tam wracam ;)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
1  Dziękujemy, annakuzba

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem DJem w tym klubie i uwielbiam to miejsce
Polecam!!!
Zawsze z miłą checia wracam i klimat jest swietny ;-)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Kuba K

Dzięki ! Czekamy na kolejną imprezę z Twoim udziałem ;)

Zrecenzowano: 17 września 2017

Wielokrotnie brałam udział w wydarzeniach organizowanych przez Room 13 Club i za każdym razem bawiłam się świetnie. Ludzie, którzy tam pracują, tworzą bardzo sympatyczna załogę- już na wejściu dostaje się od nich mega pozytywną energię. Najlepsi DJe swoimi setami doskonale dbają o to, by parkiet był rozgrzany do czerwoności. Imprezy organizowane są z dużym profesjonalizmem, kreatywnością i zaangażowaniem. Ponadto, oprócz doskonałej zabawy, Room 13 gwarantuje najładniejsze zdjęcia klubowe w Warszawie! ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, kingak405

Dziękujemy! Zapraszamy ponownie :)