“:)”

Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Przydatne informacje: Toalety
Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wyprawiliśmy ze znajomymi przyjęcie w room13 . Bawiliśmy się bardzo dobrze , chociaż nad muzyką mogliby popracować. Obsługa była bardzo sympatyczna o ile dobrze zapamiętałam obsługiwała nas Pani Ania.

Dziękujemy, Kasia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz R, Kierownik ds. PR, Room 13 ClubOdpowiedź udzielona 4 października 2017

Dziękujemy za opinie, zapraszamy ponownie :)

Filtrowanie

Zrecenzowano 2 października 2017

Odwiedziłam klub na Mazowieckiej 13 z grupą znajomych, selekcjoner sprawnie znalazł dla nas stolik, obsługa jest bardzo kontaktowa. Bardzo podobał się nam wystrój lokalu oraz muzyka. Polecam to miejsce, sama często tam wracam ;)

Dziękujemy, annakuzba

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem DJem w tym klubie i uwielbiam to miejsce
Polecam!!!
Zawsze z miłą checia wracam i klimat jest swietny ;-)

Dziękujemy, Kuba K

Dzięki ! Czekamy na kolejną imprezę z Twoim udziałem ;)

Zrecenzowano 17 września 2017

Wielokrotnie brałam udział w wydarzeniach organizowanych przez Room 13 Club i za każdym razem bawiłam się świetnie. Ludzie, którzy tam pracują, tworzą bardzo sympatyczna załogę- już na wejściu dostaje się od nich mega pozytywną energię. Najlepsi DJe swoimi setami doskonale dbają o to, by parkiet był rozgrzany do czerwoności. Imprezy organizowane są z dużym profesjonalizmem, kreatywnością i zaangażowaniem. Ponadto, oprócz doskonałej zabawy, Room 13 gwarantuje najładniejsze zdjęcia klubowe w Warszawie! ;)

1  Dziękujemy, kingak405

Dziękujemy! Zapraszamy ponownie :)

Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 6 września 2017

Trafiłem tam trochę przez przypadek z większym międzynarodowym towarzystwem. Nie wiem, czy uchował się w Warszawie jeszcze jakiś klub z tak gburowatymi barmanami. Zresztą cała obsługa zachowuje się wyjątkowo ordynarnie. Przydarzył się nam incydent - mocno pijany osobnik o wyglądzie typowego prostackiego kibola wulgarnie zaczepiał jedną z dziewczyn z naszego towarzystwa (ciemnoskórą). Jakiś pan Tomek (chyba tak miał na imię) z obsługi wytłumaczył nam... że tak ma być, że to w sumie normalnie, po prostu klient mordowni Room13 ciut za dużo wypił i wyzwiska oraz próby obmacywania kobiety to zachowanie całkowicie normalne, szczególnie - jak zrozumieliśmy wywody tego pana - gdy kobieta nie jest biała. Nawet nie wyproszono z klubu tego nieokrzesanego prymitywa. W tej sytuacji to my wyszliśmy i nasza noga więcej tam nie postanie. Rekomenduję omijać to miejsce z daleka !

7  Dziękujemy, MichalDeptula

Room 13 Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Room 13 Club? Podziel się wrażeniami!