Warszawa

“Rodzinne miejsce ”
Balkan Bistro Prespa — recenzja

Balkan Bistro Prespa
Nr 429 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce tworzą ludzie. Właściciel, który jest zawsze na miejscu wita wszystkich niesamowicie ciepło, a cała obsługa jest przemiła i przesympatyczna. Cieszę się, ze miejsce nie jest w samym centrum i ciagle jest szansa na stolik. Jedzenie jest Fenomenalne. Brak mi słów, jak cieszę się, ze powstają takie miejsca, gdzie wracamy, jak na obiad do przyjaciela,
który gotuje od serca. Moussaka - idealna, pyszna, świeża! Żeberka, które zamówił mąż, jak twierdzi najlepsze w życiu, jakie jadł. Przyjaciele zamówili pljeskawice i bifteki, również zachwyceni jakością i smakiem! Każdy posiłek jest podany z domowymi frytkami i sałatką, którą mogłabym jeść bez przerwy. Na deser oczywiście jogurt grecki z chałwą, z posiekaną miętą i skórką cytryny. Idealny, nie za słodki, nowy, wyważony smak. Moje nowe ulubione miejsce, wspaniale pod każdym względem i przy każdym punkcie w menu!

Dziękujemy, bhandersohn

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia bałkańska, fajna atmosfera i dobre ceny. Na pewno wrócę nie raz, ale warto pamiętać o rezerwacji, w weekend ciężko o stolik.

Dziękujemy, Gussia
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wczoraj odwiedziliśmy z żoną to miejsce nieco przypadkiem bo było niedaleko warsztatu samochodowego z którego korzystamy. No i cóż to było za pozytywne zdziwienie od razu od wejścia do lokalu. Niebiesko białe barwy z flagami Grecji oraz zdjęciami z Santorini sprawiają bardzo przyjemne wrażenie.
Jedzenie po prostu rewelacja - dobrze doprawione, odpowiednia ilość dla każdego aby się najeść oraz pyszna lemoniada cytrynowa lub ogórkowa. Restauracja widać, że podąża też za trendami bycia eko bo dostaliśmy papierowe słomki do lemoniady :)
Do kompletu jest tu bardzo sympatyczna obsługa co sprawia, że pewnością tu wrócimy.

Dziękujemy, Kovalio
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Na starcie wita nas typowo grecki klimat stworzony przez wystrój (dominują biel i granat, przy oknach małe białe latarenki a na ścianach zdjęcia z Santorini) - od razu chce się tu być. Obsługa bardzo sympatyczna. Jednak największym atutem jest jedzenie - przepyszne, doskonale doprawione i soczyste mięso podane z 3 różnymi dipami i surówką ze świeżych warzyw. Porcja ogromna, jednak trudno było przestać jeść więc talerz został pusty :) Z mężem byliśmy tam pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz.

1  Dziękujemy, 662justynak
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Bistro Prespa jest często zachwalane nie bez powodu. Dania zgodne z opisem, fajnie doprawione. Bałkańska uczta godna polecenia dla wszystkich mięsożerców chcących spróbować nowych smaków. Krótka karta ale bardzo treściwa i każdy znajdzie coś dla siebie. Rezerwacja obowiązkowa.

Dziękujemy, stamm_203

Balkan Bistro Prespa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Balkan Bistro Prespa? Podziel się wrażeniami!