“Sushi”
Praga Sushi — recenzja

Praga Sushi
Zamów online
Nr 993 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Miła, szybka i kulturalna obsługa. Potrawy w cenie na każdą kieszeń. Duża różnorodność smacznych potraw.

Dziękujemy, Marek Zdzisław J

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu znalazłem restaurację sushi gdzie nastawienie personelu jest proklienckie. Jako, że mam nietolerancję glutenu i mleka, wybór odpowiedniego zestawu jest uciążliwy, ponieważ w niemal każdym sushi jest albo tempura albo serek. Jedyna restauracja, w której nie dość, że nie było to dla nich problemem aby odpowiednio zmodyfikować zestaw „pod nas” bez żadnych dodatkowych opłat, to na naszą specjalną prośbę przygotowali dla nas sushi z mango, chociaż nie ma tego nawet w ofercie. Żeby tego było mało, cena jest bardzo atrakcyjna jak na sushi w Warszawie. Sushi jest starannie wykonane i smakuje gdzieś na 9/10. Zdecydowanie polecam! Oczywiście, faktem jest, że restauracja bardziej nastawiona jest na wynos, ale jeśli ktoś chce zjeść na miejscu to warunki są dobre, po prostu nie wybitne. Ale to chyba nie jest najważniejsze.

Dziękujemy, maciejeliaszg2018
Zrecenzowano 7 maja 2019

bez klimatu, wydaje się, że restauracja raczej nastawiona na wynos.
Warzywa w tempurze miały bardzo grube ciasto, sushi bez smaku po po prosu świeża ryba skręcona z ryżem Za to perfekcyjnie zwinięte :).

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z miłą obsługą. Sushi naprawdę smaczne, w dobrej cenie. Zupy - świetne. Restauracja warta polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, karambicik
Zrecenzowano 24 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi. Ciekawe promocje, bardzo miła i kompetentna obsługa, dość krótki czas dostawy. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, giniazek

Praga Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Praga Sushi? Podziel się wrażeniami!