Warszawa

“lunch dnia”
Sypka Maka — recenzja

Sypka Maka
Nr 513 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Sypka mąka to idea dobrej kuchni z prostych produktów. Pomysły przesiane tak, aby wybrać te najlepsze - te, które gwarantują dobrą atmosferę w lokalu. Łączymy smaki włoskie z polskimi.

Miejsce bardzo przyjemnie urzadzone, tuz przy metrze Stoklosy. Zamowilismy lunch dnia. Porcja jest wystarczajaca jak dla doroslej osoby, moze niekoniecznie jednak dla glodnego cwiczacego chlopaka. Zupka pycha, calkiem spora porcja serwowana w naczyniu przypominajacym doniczke, fajny pomysl. Drugie danie smaczne, ale mizerii bylo bardzo bardzo malo - w porownaniu do zdjecia lunchu dnia pokazywanej na FB, to naprawde slaba ilosc... Deser pyszny, ale jest duze ALE. Powinnismy dostac w deserze m.in. galaretke (wg opisu dania), na zdjeciu FB byla dodatkowo posypka, zdaje sie ze z migdalow albo innego skladnika i listek miety - pycha. Tymczasem otrzymalismy ciasteczko oblane kremem patissiere... i tyle...serio... czy sadza Panstwo ze klient nie zauwazy iz deser, delikatnie mowiac, odbiega od tego co jest napisane na tablicy w lokalu i pokazane na FB...? kelnerka nie zajaknela sie nawet kladac taki deserek przed nami, a wystarczylo albo wyjasnienie albo dodanie czegos przyjemnego dla podniebienia w zamian. Za ogolny smak: 5, za wystroj: 5, za podejscie do klienta: 2.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzy zabraklo a wlasciwie sera ale sa pizze bez sera oraz facaccia. Wzielismy margerite bez sera czyli marinare ale trzeba bylo prosic. Reszta dan bardzo smaczna. Ogolnie na plus. Ladny wystrój i mila obsluga.

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od niedawna w restauracji pojawiła się oferta śniadaniowa (20zł za kawę + śniadanie). Chyba nie za wiele osób jeszcze o tym wie, a oferta naprawdę godna polecenia! Porcje nie do „przejedzenia” jak dla jednej osoby i do tego bardzo smaczne :)

Dziękujemy, yollanthe
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wieczorem, klimat na zewnątrz mega! :) Oczywiście krem z pomidorów przepyszny! Obsługa też bardzo miła... Polecam!:) Na pewno jeszcze zawitam tam :-)

Dziękujemy, dzulkaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za polecenie! Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani nasz ogródek. Staraliśmy się robić go tak, aby był właśnie klimatyczny i przyjemny. Co do pochwały dań i obsługi - przekażemy je naszej załodze. :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy jak najczęściej!

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Miejsce bardzo przytulne. Jedzenie fantastyczne, a krem z kukurydzy miażdży.Gorąco polecam!

Dziękujemy, barbarahF2307FE
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że zarówno miejsce, jak i nasze dania przypadły Pani do gustu! :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Sypka Maka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sypka Maka? Podziel się wrażeniami!