“Pysznie”
Sypka Maka — recenzja

Sypka Maka
Nr 408 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Sypka mąka to idea dobrej kuchni z prostych produktów. Pomysły przesiane tak, aby wybrać te najlepsze - te, które gwarantują dobrą atmosferę w lokalu. Łączymy smaki włoskie z polskimi.

Byliśmy wieczorem, klimat na zewnątrz mega! :) Oczywiście krem z pomidorów przepyszny! Obsługa też bardzo miła... Polecam!:) Na pewno jeszcze zawitam tam :-)

Dziękujemy, dzulkaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za polecenie! Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani nasz ogródek. Staraliśmy się robić go tak, aby był właśnie klimatyczny i przyjemny. Co do pochwały dań i obsługi - przekażemy je naszej załodze. :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy jak najczęściej!

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Miejsce bardzo przytulne. Jedzenie fantastyczne, a krem z kukurydzy miażdży.Gorąco polecam!

Dziękujemy, barbarahF2307FE
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że zarówno miejsce, jak i nasze dania przypadły Pani do gustu! :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce zawsze pozytywnie zaskakuje,bardzo miła obsługa,jedzenie pyszne ciekawie podane
Lokal bardzo duży z dodatkowym ogródkiem ☺️

Dziękujemy, 70wojteks
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 13 lipca 2019

Dziękujemy! Cieszymy się, że zarówno obsługa, jak i jedzenie przypadły Panu do gustu. :) Zapraszamy jak najczęściej! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo odnalezione miejsce, jednak śmiało mogę stwierdzić że jest to jedna z lepszych włoskich knajpek na terenie Warszawy.

Dziękujemy, K7419PUalexk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były jak najlepsze. Bazujemy także na produktach typowo włoskich, więc komplement na temat tego, że wyróżniamy się na tle innych miejsc bardzo nas cieszy! Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do szybkiego zobaczenia!

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka i miła obsługa, pyszne jedzenie i uroczy ogródek. Jest przytulnie i można się fajnie zrelaksować.

Dziękujemy, katarzynachojna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sypkamaka, Właściciel, Sypka MakaOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2019

Dzień dobry Pani Katarzyno, dziękujemy za recenzję. Cieszymy się, że zarówno obsługa, jak i jedzenie oraz ogródek przypadły Pani do gustu. Zapraszamy jak najczęściej na chwilę relaksu na Ursynowie :) Pozdrawiamy!

Sypka Maka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sypka Maka? Podziel się wrażeniami!