“Pyszne jedzenie, super klimat ”
Korea Town — recenzja

Korea Town
Zamów online
Nr 385 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam jedzenie w korea town, jest świeże, bardzo dobrze przyprawione a skala ostrości taka jaka powinna być. Zestaw dla dwóch osób idealny, naprawdę. Cudowne jest to, ze przez muzykę możemy poczuć klimat Korei co bardzo nam się podobało. Bardzo duży wybór alkoholu za co duży plus! Tofu w łagodnym sosie wspaniałe!

Dziękujemy, polusiaq

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Nie mam zielonego pojęcia jak smakuje prawdziwa koreańska kuchnia, ale mam 100% pewności, że to co tu podają jest meeeeega smaczne. Jedno z moich ulubionych miejsc!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Kuchnia zasługuje na wyrazy uznania, smaki jak w Korei. Dodatkowo szeroki wybór soju, piwo Hite, co więcej napoje podawane w oryginalnych koreańskich naczyniach, do jedzenia metalowe pałeczki.

Dziękujemy, Wojciech L
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mega dobre jedzenie, idealnie doprawione, dokładnie to samo co w Korei, najlepsze w mieście, bardzo klimatyczne

Dziękujemy, Wojtek P
Zrecenzowano 27 maja 2019

Spotkanie ze znajomym. Na 9 osób wszyscy byli bardzo zadowoleni z jedzenia. Bardzo smaczne, spore porcje za przystępne ceny.

Dziękujemy, Marek W

Korea Town — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Korea Town? Podziel się wrażeniami!