“Wytwornie ”
Chill n Grill — recenzja

Chill n Grill
Nr 1 001 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Opis: Z pasji do grillowania powracamy do prahistorycznej prostoty. Naturalne, ekologiczne produkty, węgiel drzewny i hiszpański grill Josper. Serwujemy wyjątkowe steki z szaf Dry Ager i dobrane wina. Zapraszamy na spektakl w teatrze otwartej kuchni. A wszystko to w klimacie industrialnego loftu z wyjątkową muzyką w tle i cocktailami w barze w casual style. Będziemy bawić Was do bardzo późna w nocy.
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Steki na najwyższym poziomie. Szef Wojciech profesjonalnie dba o zadowolenie klienta już od progu restauracji. Po krótkiej rozmowie już wie czego oczekuje klijent. Pozwala uczestniczyć w ceremonii przygotowania odpowiedniego steka; poczawszy od prezentacji, wyboru poprzez cięcie a konczywszy na pieczeniu i ekskluzywnym podaniu na łupku kamiennym. Palce lizać i ukłony dla szafa Wojciecha. Pozdrowienia od Kotleta z Trzcianki.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 7agnieszkac

Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Spodziewalem sie fajnej kelnerki, a ten Pan co podszedl to raczej starazy od mojego ojca.Brak frytek!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Gust A
Zrecenzowano 31 maja 2017

Nowe pyszne miejsce!!!
Polecam wszystkim ktorzy chca zjesc naprawde pysznego steka .
Mila obsluga wystroj imponujacy.
Polecam !!!Polecam!!!!

Dziękujemy, kasia k
Zrecenzowano 11 maja 2017

Super steki w przystępnych cenach , panująca luźna atmosfera sprzyjająca wypadowi ze znajomymi lub kolacji w luźnym stylu. Polecam

Dziękujemy, Alek P
Zrecenzowano 6 maja 2017

Paskudne jedzenie, owoce morza to jakiś żart. Drogie, niesympatyczne i niesmaczne miejsce!!! Nigdy więcej moja noga tam nie postanie.

Dziękujemy, annasz52

Chill n Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chill n Grill? Podziel się wrażeniami!