“Co to był za burger!”
Praska Drukarnia — recenzja

Praska Drukarnia
Nr 898 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Drukarnia to nowo zaaranżowana przestrzeń historycznej drukarni, łącząca dwa koncepty - autorską restaurację i klub.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na warszawskiej Pradze. Wnętrze lokalu robi wrażenie, tak samo jak przepyszny burger, którego zjadłam z wielką przyjemnością. Bardzo polecam!

Dziękujemy, amellinium

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ok.9.30 zadzwoniłam do Drukarni pytając, czy są promocje śniadaniowe. Usłyszałam, że tak, do kawy śniadanie za 2 zł. Sniadania wydają do 12.00. Pojechaliśmy. Jedzenie ok. Podczas płacenia rachunku okazało się, że owszem promocja była, między 8.00 a 10.00. Grzecznie zaplacilam ale powiem szczerze, że sytuacja ta pozostawiła mi duży niekomfort psychiczny i chęć omijania restauracji dużym łukiem.

Dziękujemy, wiolettad386
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na warszawskiej Pradze. Obsługa kelnerska na mega poziomie, wystrój zaskoczył swoją pięknością. Lokal jest wielki i bardzo ładny. W tygodniu panuje cisza i spokój. Romantyczna atmosfera i super muzyka. Jedzenie rewelacyjne, drinki na najwyższym poziomie. Na pewno tu wrócę i nie jeden raz.

Dziękujemy, rumel_karamel
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam. Lokal jest tak duży, że na każdą okazję się nada. Menu bardzo ciekawe, modne i w dobrej cenie. Lunche w tygodniu rewelacja, taka wykwintnosc w tak dobrej cenie bardzo mnie zaskoczyła. Obsługa łapie kontakt w lot.

Dziękujemy, cool1_1je
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Pierwszy obiad z mężem. Postanowiliśmy wykorzystać prezent i był to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze - przyjemna lokalizacja, duży ogródek. Po drugie - sprawna, szybka obsługa. No i ten sposób podania...A dania? Fantastyczne. Wśród naszych ulubionych na pewno esencjonalne flaki i jagnięcina, a na deser idealnie zbalansowany fondant oraz cudownie orzeźwiający ptyś. Podsumowując - warto wybrać się na małą wycieczkę na Mińską, żeby zakosztować wybitnej kuchni.

Dziękujemy, Margarita S

Praska Drukarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Praska Drukarnia? Podziel się wrażeniami!