“Pyszne”
Tel Aviv Urban Food — recenzja

Tel Aviv Urban Food
Nr 952 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Tel Aviv Urban Food to nowy koncept właścicieli wegańskiego Tel Aviv Food&Wine przy Poznańskiej. W naszych lokalach na terenie Warszawy znajdziesz najlepszy izraelski street food. Serwujemy doskonałe hummusy, falafele, wegańskie burgery. Nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego. Unikamy cukru i glutenu. Nie unikamy dobrego wina. Jeśli masz ochotę na pyszne i zdrowe jedzenie i wyluzowaną, telawiwską atmosferę, odwiedź nas koniecznie! Zabierz ze sobą przyjaciółkę, dziewczynę, mamę, babcię albo szefa. Przyjdź w kapciach i w dresie, z maluchem albo z psem. Zjedz coś lekkiego albo objedz się do nieprzytomności. Znajdź miejsce na zdrowy deser. Złap szybki lunch na wynos albo zasiedź się i spóźnij na ważne spotkanie. Odpręż się przy lampce doskonałego wina albo wypij całą butelkę. Pochwal się, pożartuj, ponarzekaj - wysłuchamy Cię i nakarmimy. Usiądź wygodnie, zjedz coś pysznego i odetchnij - jesteś w Tel Avivie!
Zrecenzowano 6 września 2019

Wizyta 15 sierpnia wieczorem na Mickiewicza. Ponieważ wszystkie prawie zajęte stoliki, wybór ograniczony bo ludzie wyjedli większość z menu. Ale kelner doradzil nam i pojedlismy. Było pyszne, świeże, smaczne, po prostu rozkosz. Rzadko lubię jed, enie w restauracji a tu miła niespodzianka. Pyszne jedzenie, miła atmosfera, szkoda że nie ma takiego miejsca we Wrocławiu.

Dziękujemy, Xxx943

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Miałam duże oczekiwania przed wizytą w Tel Aviv. Wybraliśmy lokal na Mickiewicza. Obsługa jak muchy- ale okej. Przyszliśmy zjeść, nie spieszyliśmy się. Oboje zamówiliśmy Pita Falafel. Przed zamówieniem przezornie zapytaliśmy Panią kelnerkę o to czy falafele robią na miejscu- otóż- nie robią. Przywożą. Skąd? Nie wiadomo. Zaryzykowaliśmy. Z resztą falafele z taśmy było widać jak na dłoni w otrzymanej picie- małe, miękkie, brak chrupiącej skórki. Szkoda, bo odgrzewanie falafela go zwyczajnie psuje. W środku sałatka z białej kapusty w sosie- o zgrozo!!! majonezowym- przez co smak był jak wyjęty z Kebab Kinga. Brak świeżych ziół w środku, choćby kolendry... SZKODA. Wielka szkoda. Oceniam tylko i wyłącznie zamówione danie, reszty nie próbowałam. Pita Falafel za cenę 20 pln? Nie warto.

Dziękujemy, 410martynal
Zrecenzowano 22 maja 2019

Bardzo chetnie tam sie udalem na lunch. nie wiedzialem czego sie spodziewac bo nie znam sie zbytnio na kuchni zydowskiej, choc wiedzialem jakich produktow sie spodziewac. bylo bardzo smacznie. Przede wszystkim podobal mi sie klimat - takie bistro. Atmosfera przyjemna, czasem moze zbyt ciasno. Obsluga bardzo mila, choc zabiegana, zawsze pomocna i usmiechnieta. A jedzenie, przepyszne!! Bardzo mi podpasowalo - szegolnie polecam smiadaniowe, badz lunchowe pozycje (maja to tak fajnie zorganizowane, zemozna zamowic taki zstaw i posmakowac wiele rzeczy). cenowo tez jakos nie odzulem ze wydalem duzo ... w Warszawie mozna wydac wiecej. Na pewno jeszcze tam zawitam bo jest wiele opcji do sprobowania.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce niewielkie i w wystroju dość posępne. Na szczęście obsługa miła i uśmiechnięta. Kuchnia? No cóż. Poprawna. Ale porcje zdecydowanie nie adwkwatne do cen.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 445andrzejg
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo małe porcje jak na taką cenę. Bardzo. :) Zamówiłam zestaw marokański, a koleżanka bowla - w obu przypadkach ta sama sytuacja. Marnie wyglądające małe porcje, w smaku okej, ale tak, czy siak - nie za taką cenę.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, lustfor l

Tel Aviv Urban Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tel Aviv Urban Food? Podziel się wrażeniami!