“Bez szału”

Restauracja Plac Hallera
Nr 963 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyzwoita lokalna restauracja jakiej brakowało w tej okolicy. Na plus - serwują piwa rzemiosła. Zamówione grissini z szynką parmeńską i ruccolą jako przekąska pod piwo to niestety kilka pałeczek pieczywa i kupa zielska. Wystrój nawiązuje do patrona ale nie drażni bogoojczyźnianie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Le5zek

Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do miejsca tego przeprowadził nas syn. Mieszkamy blisko a nigdy tu nie byliśmy. Zaskoczył mnie wystrój. Lubię takie klimaty. Wracają wspomnienia dawnych czasów. Zjedliśmy dobre zupy. Spróbowałam lemoniady pietruszkowej.suoer smak. Żona z synem jedli pizzę a ja spaghetti z owocami morza.Do powtorki. Chętnie tu wrócimy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, WiadroWiadro
Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Świetna nazwa dla knajpy , bezpretensjonalna i na miejscu; po prostu Plac Hallera.Wnętrze monumentalne , wysokie , przestronne ,ładnie urządzone i co zaskakujące przytulne.Obsługa uprzejma. Jedzenie bardzo smaczne;lunch dnia w cenie 18zł pyszny . Do wyboru pasta z krewetkami lub pieczeń oraz krupnik. Również dania z karty były bez zarzutu; świetny smażony kotlet wieprzowy z kostką w towarzystwie ratatouille 37zł.Dobry filet z łososia w cytrusach z czarnym makaronem 42zł. Otoczenie restauracji bardzo przyjemne , socmodernistyczny plac Hallera z tężnią i fontanną . Łatwe parkowanie , polecam , jest klimat.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Iwona_i_Andrzej
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wypad ze znajomymi na plac hallera okazał się strzałem w dziesiątkę. Miłe przywitanie w progu no i zaczynamy przygodę. Stek z rozbefu to sezonowane 300g miecha za śmieszną cenę, idealnie ujęte w stopień wysmazenia jaki został polecony przez sympatycznego kelnera, który dba o porządek na stołach i zadowolenie gości. Kolejne z dań przez nas zamówione to solidny burger który smakowo okazuje się być mistrzem amerykańskich kanapek serwowanych w Warszawie no i pizze dobrze wypieczone, z dobrej jakości składnikami, co się ceni. Polecam definitywnie lemoniadkie w oryginalnych smakach, piwa kratówka no porostu wszystko, wszystko. Zamawiajcie do woli a rachunek i tak Was rozbawi

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Jarek C
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trudny orzech do zgryzienia. Na 10 moich wizyt, 5 razy nie miałam zastrzeżeń, pozostałe to porażka. Czy tak często zmienia się pizzerman? Może. Dodatkowo jest jedna przemiła i sprawna kelnerka, a druga z tatuazami to katastrofa. Zapomina o klientach, udaje zabawną, a jest żenująca. Jeśli zatem będzie mieć szczęście, zjecie znakomitą pizzę i będziecie dobrze obsluzeni. Jeśli nie, podejdzie do was z dużym opóźnieniem rozrechotana panienka ze spalona pizza.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, elmonilka

Restauracja Plac Hallera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Plac Hallera? Podziel się wrażeniami!