“Na luzie w dobrym stylu”

Restauracja Plac Hallera
Nr 963 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wypad ze znajomymi na plac hallera okazał się strzałem w dziesiątkę. Miłe przywitanie w progu no i zaczynamy przygodę. Stek z rozbefu to sezonowane 300g miecha za śmieszną cenę, idealnie ujęte w stopień wysmazenia jaki został polecony przez sympatycznego kelnera, który dba o porządek na stołach i zadowolenie gości. Kolejne z dań przez nas zamówione to solidny burger który smakowo okazuje się być mistrzem amerykańskich kanapek serwowanych w Warszawie no i pizze dobrze wypieczone, z dobrej jakości składnikami, co się ceni. Polecam definitywnie lemoniadkie w oryginalnych smakach, piwa kratówka no porostu wszystko, wszystko. Zamawiajcie do woli a rachunek i tak Was rozbawi

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Jarek C

Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trudny orzech do zgryzienia. Na 10 moich wizyt, 5 razy nie miałam zastrzeżeń, pozostałe to porażka. Czy tak często zmienia się pizzerman? Może. Dodatkowo jest jedna przemiła i sprawna kelnerka, a druga z tatuazami to katastrofa. Zapomina o klientach, udaje zabawną, a jest żenująca. Jeśli zatem będzie mieć szczęście, zjecie znakomitą pizzę i będziecie dobrze obsluzeni. Jeśli nie, podejdzie do was z dużym opóźnieniem rozrechotana panienka ze spalona pizza.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, elmonilka
Zrecenzowano 5 lutego 2018

Lubimy za dobrą pizzę robioną na naszych oczach, za miłą obsługę, za wybór piwa, za rozsądne ceny. I lubimy za to, że prawie pod domem :)
Nie lubimy za to, że już nie ma śniadań (może kiedyś wrócą).

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, HoReCaPassionate
Zrecenzowano 10 grudnia 2017

Wizyta w listopadzie. Bardzo przyjemne miejsce. Za namowa kolegi skusilam sie na TARTA
Ze szpinakiem, konfiturą z czerwonej cebuli i serem feta, cena 12 zl. Bardzo smaczna, elegancko podana. Zjadlam moze pol porcji, bardzo syte. Jesli chodzi o napój wybralam koktajl ZIELONA POMARAŃCZA Szpinak, świeży sok z pomarańczy, pestki granata, spirulina, cena 12 zl. Goraco polecam to czego sama sprobowalam. Dla potwierdzenia zalaczam foto. Solidne porcje i wyszukane smaki.

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, Joanna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal L, Właściciel, Restauracja Plac HalleraOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2017

Witam, bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza na Placu Hallera w tej cenie to zdecydowany hit. Odwiedzam to miejsce minimum raz w miesiącu. Zawsze mamy szczęście do mega sympatycznej obsługi. Fajnie by było mieć jakieś ekstra dania w weekend, bo niestety na lunch nie zawsze mam możliwość się udać a tylko wtedy jest szansa na coś innego niż zwykle.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 455marlenak

Restauracja Plac Hallera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Plac Hallera? Podziel się wrażeniami!