“Lubimy”

Restauracja Plac Hallera
Nr 963 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 lutego 2018

Lubimy za dobrą pizzę robioną na naszych oczach, za miłą obsługę, za wybór piwa, za rozsądne ceny. I lubimy za to, że prawie pod domem :)
Nie lubimy za to, że już nie ma śniadań (może kiedyś wrócą).

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, HoReCaPassionate

Zrecenzowano 10 grudnia 2017

Wizyta w listopadzie. Bardzo przyjemne miejsce. Za namowa kolegi skusilam sie na TARTA
Ze szpinakiem, konfiturą z czerwonej cebuli i serem feta, cena 12 zl. Bardzo smaczna, elegancko podana. Zjadlam moze pol porcji, bardzo syte. Jesli chodzi o napój wybralam koktajl ZIELONA POMARAŃCZA Szpinak, świeży sok z pomarańczy, pestki granata, spirulina, cena 12 zl. Goraco polecam to czego sama sprobowalam. Dla potwierdzenia zalaczam foto. Solidne porcje i wyszukane smaki.

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, Joanna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal L, Właściciel, Restauracja Plac HalleraOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2017

Witam, bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza na Placu Hallera w tej cenie to zdecydowany hit. Odwiedzam to miejsce minimum raz w miesiącu. Zawsze mamy szczęście do mega sympatycznej obsługi. Fajnie by było mieć jakieś ekstra dania w weekend, bo niestety na lunch nie zawsze mam możliwość się udać a tylko wtedy jest szansa na coś innego niż zwykle.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 455marlenak
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

brakowało na Pradze takiego miejsca - świadczą o tym tłumy przesiadujące w Placu Hallera. Jedzenie jest dobre. Polecam lunche w przystępnej cenie (17 zl). Pizza się poprawia. Do tego raz na jakiś czas zmieniająca się karta żeby nie wiało nudą. Lokalne piwa i promocje. Wystrój dopelniają stare zdjęcia Pragi oraz stare posadzki. Atutem miejsca jest radosna i uprzejma obsługa. Wpadam tam często i z chęcią będę wracać.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 26 września 2017

Czytam negatywne opinie o tej restauracji i zastanawiam się, czy trafiłam na lepszy dzień, czy też poprawa jest na stałe i na dobre. Dla odmiany, ja jestem bardzo zadowolona z wizyty w restauracji. Wnętrze przytulne i swojskie, chociaż może nie każdemu odpowiadać. Obsługa była bardzo miła i sprawna, karty zostały podane od razu i nie czekaliśmy długo na jedzenie. Było miło i sympatycznie, a kelnerzy spełnili wszystkie nasze życzenia i odpowiedzieli na każde pytanie. Jedzenie było bardzo smaczne, a porcje całkiem spore. Generalnie, mam zamiar wrócić do Hallera na lunch lub kolację. Polecam, trzymając kciuki, aby wychodzili z tej restauracji sami zadowoleni klienci.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota S

Restauracja Plac Hallera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Plac Hallera? Podziel się wrażeniami!