“Smaczne, duze porcje w rozsądnej cenie”

Restauracja Plac Hallera
Nr 963 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 grudnia 2017

Wizyta w listopadzie. Bardzo przyjemne miejsce. Za namowa kolegi skusilam sie na TARTA
Ze szpinakiem, konfiturą z czerwonej cebuli i serem feta, cena 12 zl. Bardzo smaczna, elegancko podana. Zjadlam moze pol porcji, bardzo syte. Jesli chodzi o napój wybralam koktajl ZIELONA POMARAŃCZA Szpinak, świeży sok z pomarańczy, pestki granata, spirulina, cena 12 zl. Goraco polecam to czego sama sprobowalam. Dla potwierdzenia zalaczam foto. Solidne porcje i wyszukane smaki.

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, Joanna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal L, Właściciel, Restauracja Plac HalleraOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2017

Witam, bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza na Placu Hallera w tej cenie to zdecydowany hit. Odwiedzam to miejsce minimum raz w miesiącu. Zawsze mamy szczęście do mega sympatycznej obsługi. Fajnie by było mieć jakieś ekstra dania w weekend, bo niestety na lunch nie zawsze mam możliwość się udać a tylko wtedy jest szansa na coś innego niż zwykle.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 455marlenak
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

brakowało na Pradze takiego miejsca - świadczą o tym tłumy przesiadujące w Placu Hallera. Jedzenie jest dobre. Polecam lunche w przystępnej cenie (17 zl). Pizza się poprawia. Do tego raz na jakiś czas zmieniająca się karta żeby nie wiało nudą. Lokalne piwa i promocje. Wystrój dopelniają stare zdjęcia Pragi oraz stare posadzki. Atutem miejsca jest radosna i uprzejma obsługa. Wpadam tam często i z chęcią będę wracać.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 26 września 2017

Czytam negatywne opinie o tej restauracji i zastanawiam się, czy trafiłam na lepszy dzień, czy też poprawa jest na stałe i na dobre. Dla odmiany, ja jestem bardzo zadowolona z wizyty w restauracji. Wnętrze przytulne i swojskie, chociaż może nie każdemu odpowiadać. Obsługa była bardzo miła i sprawna, karty zostały podane od razu i nie czekaliśmy długo na jedzenie. Było miło i sympatycznie, a kelnerzy spełnili wszystkie nasze życzenia i odpowiedzieli na każde pytanie. Jedzenie było bardzo smaczne, a porcje całkiem spore. Generalnie, mam zamiar wrócić do Hallera na lunch lub kolację. Polecam, trzymając kciuki, aby wychodzili z tej restauracji sami zadowoleni klienci.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Całkiem fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy rodziny obiad. Smaczne jedzenie, dobra pizza, miła młoda obsługa. Nie znam się zbytnio na kuchni ale skoro wracam to chyba mi smakuje i jest Ok. :-). Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, PiotrYeti

Restauracja Plac Hallera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Plac Hallera? Podziel się wrażeniami!