“Polecam ”

Restauracja Plac Hallera
Nr 963 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza na Placu Hallera w tej cenie to zdecydowany hit. Odwiedzam to miejsce minimum raz w miesiącu. Zawsze mamy szczęście do mega sympatycznej obsługi. Fajnie by było mieć jakieś ekstra dania w weekend, bo niestety na lunch nie zawsze mam możliwość się udać a tylko wtedy jest szansa na coś innego niż zwykle.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 455marlenak

Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

brakowało na Pradze takiego miejsca - świadczą o tym tłumy przesiadujące w Placu Hallera. Jedzenie jest dobre. Polecam lunche w przystępnej cenie (17 zl). Pizza się poprawia. Do tego raz na jakiś czas zmieniająca się karta żeby nie wiało nudą. Lokalne piwa i promocje. Wystrój dopelniają stare zdjęcia Pragi oraz stare posadzki. Atutem miejsca jest radosna i uprzejma obsługa. Wpadam tam często i z chęcią będę wracać.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 26 września 2017

Czytam negatywne opinie o tej restauracji i zastanawiam się, czy trafiłam na lepszy dzień, czy też poprawa jest na stałe i na dobre. Dla odmiany, ja jestem bardzo zadowolona z wizyty w restauracji. Wnętrze przytulne i swojskie, chociaż może nie każdemu odpowiadać. Obsługa była bardzo miła i sprawna, karty zostały podane od razu i nie czekaliśmy długo na jedzenie. Było miło i sympatycznie, a kelnerzy spełnili wszystkie nasze życzenia i odpowiedzieli na każde pytanie. Jedzenie było bardzo smaczne, a porcje całkiem spore. Generalnie, mam zamiar wrócić do Hallera na lunch lub kolację. Polecam, trzymając kciuki, aby wychodzili z tej restauracji sami zadowoleni klienci.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Całkiem fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy rodziny obiad. Smaczne jedzenie, dobra pizza, miła młoda obsługa. Nie znam się zbytnio na kuchni ale skoro wracam to chyba mi smakuje i jest Ok. :-). Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, PiotrYeti
Zrecenzowano 3 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Była to nasz druga wizyta i ostatnia
O ile można wybaczyć błędy wieku dziecięcego to po naszej drugiej wizycie powiedziałem dość
Obsługa koszmarna, kilka dziewczyn latających bez ładu i składu wiec juz oczekiwanie na kartę staje sie frustrujace intrytujace
Może 10 lat temu atrakcją były wizyty w praskich knajpach wypełnionych używanymi meblami i dla snobów i zagubionych smutnych wesołków to było ekscytujące to te czasy minęły bezpowrotnie i nie ma sie co na to nabierać.

Pierwsza wizyta - niby sporo ludzi ale nie tłum .... czekaliśmy prawie godzinę na posiłek

Druga wizyta - niby szybko ale znowu coś.... istota wizyty czyli jedzenie a w naszym przypadku składnik główny tj krewetki były po prosty niejadalne ... po zwróceniu uwagi nastąpiła seria tłumaczeń ze dostawca ze nowy szef kuchni itd...
Szczerze.... pewnie najadłbym sie kebabem z ronda Starzyńskiego niż w tej niby restauracji z niby europejska kuchnia....żart
Ani ze mnie smakosz ani kucharz ale ostatnia wizyta to naprawdę żart okraszony rachunkiem za kilkadziesiąt złotych
Wiec sugeruje ...jak w tytule ...

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Piotr M

Restauracja Plac Hallera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Plac Hallera? Podziel się wrażeniami!