Warszawa
film

Świetne klimatyczne miejsce do obejrzenia wybranego filmu w kameralnej atmosferze bez zgiełku i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
alexberbatov
Moje ulubione kino

Zrecenzowano: 19 maja 2018
wadag2017
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Świetne klimatyczne miejsce do obejrzenia wybranego filmu w kameralnej atmosferze bez zgiełku i hałasu, dobre filmy.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, alexberbatov
Zrecenzowano: 19 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Kino z klimatem. Z dala od korporacyjnych gniotów typu Multikino. Zaciszne miejsce w centrum Warszawy. Interesujący repertuar. Ograniczone reklamy. Do tego kawiarnia. Polecam! Jestem tu dwa razy w miesiącu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, wadag2017
Zrecenzowano: 14 marca 2018

Miejsce z klimatem, nazwy sal nawiązują do mistrzów aktorstwa. W repertuarze dobre filmy, których w naszym małym miasteczku nie mogliśmy obejrzeć. Fajna kawiarenka, przyzwoite ceny kawy. Wciąż mam w pamięci słynne zdjęcie z czasu stanu wojennego - kino nazywało się wtedy Moskwa, a grało Czas apokalipsy.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, lingvista
Zrecenzowano: 13 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Kino Muranów oferuje bardzo często darmowy wstęp na festiwale filmowe o przeróżnej tematyce. Zawsze pamiętają o obcokrajowcach odwiedzających Warszawę, w związku z czym można liczyć na napisy w języku angielskim.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, agnieszkad92