“Pierwsza i nie ostatnia wizyta”
Restauracja Tamada — recenzja

Restauracja Tamada
Zamów online
Nr 894 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Posiłki rewelacyjne , super szaszłyk wieprzowy i smakowite pielnieni z gęstą śmietanką. Obsuga bardzo miła i kompetentna.

Dziękujemy, MaciejZ383

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Blisko pętli tramwajowej na Krakowskiej. Sałatka ekala z kiszonych pędów kolcowoju z orzechem, kolendrą i granatem jest rewelacyjna i wyjątkowa. W naszej kuchni to zestawienie jest nieznane. Do tego chaczapuri imeruli(ogromne może wystarczyć dla 2 osób w przeciwieństwie do nieco mniejszego adżaruli:) i konkretny i smaczny obiad gotowy. Popity dobrym winem, albo piwem gruzińskim. Wszystko w dobrych cenach. Może poza winem, ale to zawsze ma konkretną cenę w restauracji. Polecam to miejsce i szczególnie sałatkę:)

Dziękujemy, 883beatab
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Byliśmy w tej restauracji rok temu i było pysznie. Niestety nie można tak powiedzieć teraz. Pierożki chinkali oszukane bo z tanim mięsem wieprzowym zamiast z baraniną lub wołowiną. Jeszcze kelnerka wstawia kit że powinny być z wieprzowiną. Placek z serem chaczapuri spalony niesmaczny. Natomiast hit pyszna zupa z przetartej fasoli zimna. Podgrzewana najprawdopodobniej w mikrofali. Oczywiście kelnerka zaprzeczała. Ja już tam nie wrócę.

Dziękujemy, wojti4
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dziwne na spontaniczną kolacje, daleko od centrum, wpadłyśmy trochę z przypadku, zamówiłam chaczapuri megruli, przyjaciółka szaszłyk z kurczaka. Sympatyczna obsługa, chętnie opowiadała o potrawach. Dania szybko przyszły, zapach nieziemski... wędzony kurczak na szaszłyku, świeże warzywa. A chaczapuri? Nie jadłam nigdy tak dobrego, wręcz śnie o nim. Sosy świeże, nie sklepowe, jogurt ze świeżą miętą i salsą pomidorowa chyba z ajvarem. Baaaardzo smaczna kolacja. W sumie miejsce tez ma swój urok. A. Podczas posiłku była dostawa, proste składniki, mleko, mąka, masło, nic „podejrzanego” nie widziałam :) Wrócę tu na bank!

1  Dziękujemy, DorotaW1066
Zrecenzowano 20 stycznia 2019

Duże porcje, smaczne jedzenie, nic dodać nic ująć. Byliśmy z 8 latką, głodna nie wyszła (znalazła coś dla siebie). Wrócimy tu na pewno.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Robert K

Restauracja Tamada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Tamada? Podziel się wrażeniami!