“Warsaw nightmare”

Warszawski Sen by Mateusz Gessler
Nr 325 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)

W porze lunchu w środku tygodnia restauracja prosi się o rewolucję .
Zupa z kurek na rosole z gęsi to schłodzona zasłoną dymną z ciekłego azotu (?) ciecz z ugotowanymi kurkami bez przypraw i smaku .
Do tego zmacerowana sałata , o smaku wspomnienia z minionego weekendu ...
Kelner na przekazane uwagi odpowiada : No , ja tego dzisiaj nie próbowałem ...

Dziękujemy, w_odekg2014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Warszawski Sen by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam przykro, że wizyta w Warszawskim Śnie nie spełniła Państwa oczekiwań. Mamy jedynie nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę i następnym razem dania przypadną Państwu do gustu...

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lato to czas odwiedzin, wędrówek. Pytanie gdzie na lunch. Który lokal wybrać, żeby pokazać ciekawe potrawy. Wybraliśmy Warszawski Sen.
Nasz gość był bardzo zadowolony. Poza trochę za "ostrym" jak dla niego daniem głównym reszta była miłym doznaniem. Bardzo smakował deser Warszawski karmel. Aż było przyjemnie patrzeć na twarz młodego podróżnika poznającego nowe smaki.
My czekaliśmy na szarlotkę, która poprzednim razem zachwyciła nas. Tym razem ktoś nie dopilnował spodu i kruszonki.Cóż, może następnym razem ....
Kolejny raz widać było uważność Kelnerów!!!!

Dziękujemy, woz91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Warszawski Sen by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dziękujemy pięknie za opinię oraz cenne informacje. Następnym razem dołożymy wszelkich starań, aby szarlotka smakowała "jak poprzednio" :)

Pozdrawiamy ciepło!

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Według kucharza mięso nie jest surowe tylko przekrojone w złym miejscu. Nie mówię już o ilości soli użytej do doprawienia, bo po zjedzeniu tego dania stężenie zasolenia organizmu byłoby podobne do ścian w Wieliczce.
Warto podkreślić, ze w karcie nie było NIC napisane o „stopniu wyzmazenia mięsa” co jest wazne np. dla kobiet w ciąży. Nie dostałam także informacji od kelnera.
Za posiłek praktycznie NIETKNIĘTY musiałam zapłacić całą kwotę.
NIE POLECAM!!!!

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Warszawski Sen by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Pani Katarzyno, bardzo nam przykro, że danie mięsne nie przypadło Pani do gustu. Zawsze rekomendujemy, aby Gość kontaktował się bezpośrednio z managerem bądź kelnerem, jeśli jego zamówienie nie jest zgodne z jego oczekiwaniami. Wtedy możemy na bieżąco zapobiec niezadowoleniu z posiłku i sprawić, że wizyta będzie lepsza. Pozdrawiamy serdecznie, Team Warszawskiego Snu.

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tatar - pyszny, bardzo dobry bylsznycel cielęcy z pieczarkami, dobre policzki wolowe. Znalazlo sie też menu dla dzieci filet z kurczaka z frytkami (filet na masełku, frytki z ziemniaków)

Dziękujemy, wiolettas904
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Warszawski Sen by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Pięknie dziękujemy za recenzję!

Do zobaczenia!

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Krem z raków z pianą rakową i ptysiem.
48 zł.
Pianka niedobra. Zupa przeciętna plus.

Polędwica wołowa z borowikiem w śmietanie, foie gras i puree z topinamburu. 88 zł
Mięso przeciętnej jakości. Tak samo w smaku. Miało być półkrwiste, a dostałem średnio wysmażone. Wtopa.

Deser rewelacyjny. Tort bezowy z mago i polewą truskawkową. Pycha! Polecam gorąco. Nie spodziewałem się że zjem cały, bo porcja olbrzymia.

Wystrój lokaku industrialny, zimny, krzesła to zbieranina. Niewygodnie. Zimno (w sensie temperatury powietrza).

Sama hala koszyki to fajne miejsce.

Wybór whisky przeciętny. Poprawne podanie.

Obsługa z kijem w d... Strasznie sztywno wyglądają i się zachowują. Jednak sprawnie wszystko szło.

Dużo ciemnoskórych pracowników i w kuchni, i na sali. Nie oceniam. Stwierdzam fakt.

Restauracji nie polecam i nie wrócę.

1  Dziękujemy, mojeg

Warszawski Sen by Mateusz Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Warszawski Sen by Mateusz Gessler? Podziel się wrażeniami!