“Wieczorem na wycieczce rowerowej”

Restauracja Reczna Robota
Nr 880 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się przy ogródku na dworze aby szybko przegryźć coś lekkiego.
Makaron dla żony, krewetki dla mnie
Niebo w gębie i tyle.
Szybko sprawnie i miło. Będziemy wracać.
Wczoraj żona już wróciła z Kolezanka, znów chwaliła kucharza
Polecam

Dziękujemy, Eryk S

Zrecenzowano 30 lipca 2019

słyną z ręcznie robionych makaronów no i ja się nie dziwię :) po prostu czuć, że są świeże i robione na miejscu, a nie jakieś kupne z marketu. Wszystko jest smaczne, świeże i idealnie doprawione. A personel pomocny i uprzejmy.

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 29 lipca 2019

mam pozytywne odczucia po wizycie w Ręcznej Robocie i na pewno tutaj wróce, aby spróbowac ich kolejnych makaronowych propozycji. Menu całkiem rozbudowane i różnorodne, a ceny nie są wygórowane. Nasze porcje były całkiem spore i spokojnie się nimi najedliśmy. Ja zamówiłem ravioli ze szpinakiem i musze przyznać, że to jedno z lepszych ravioli jakie jadłem.

Dziękujemy, Dariusz U
Zrecenzowano 8 lutego 2019

Ani wystrój lokalu, ani obsługa, ani w końcu jedzenie nie zapadają w pamięć pozytywnie. Numer na raz.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wydać te pieniążki na wspaniały makaron. Mam swój ulubiony, idealnie przygotowany, doprawiony tagliatelle, a mój partner gnocchi :) Polecam z całego serca.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, kowciewka

Restauracja Reczna Robota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Reczna Robota? Podziel się wrażeniami!