“Na Pragie!”
W oparach absurdu — recenzja

W oparach absurdu
Zamów online
Nr 273 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Uwielbiam tu bywać. Jeśli lubicie klimaty a la "u cioci na imieninach" i Nikodema Dyzmę, musicie tu wpaść!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

"W oparach absurdu" wszystko jest możliwe.....Fajne klimatyczne miejsce, kojarzy mi się z opowiadaniami o przedwojennej Warszawie. Cudne pierogi od p. Joli z kozim serem i wołowiną z żurawiną - nie codziennie smaki i to duży plus. Ale klasycznie też na pewno coś by się znalazło dla nie lubiących eksperymentowania. Rezerwacja dokonana w FINEBITE - spoko sprawa.

Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Bardzo klimatyczne miejsce z przyjemnym zapachem kadzidel i dobrej jakosci piwem. Idealne na randki we dwoje i spotkania ze znajomymi. Polecam!

Dziękujemy, Marta E
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, jednak po kilku minutach stwierdziliśmy ze coś jest nie tak. Zamówiliśmy śledzie.Niestety cebula posypana na nim była surowa twarda i ostra... Smród jaki tam był (chyba z tych dywanow) dodatkowo zniesmaczył nam tego śledzia. W toaletach masakra...

Dziękujemy, JacekS326
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na mile spędzony wieczór we dwoje jak i również na wyjście ze znajomymi :) piwka butelkowe do wyboru do koloru oraz kilka rodzajów piwa lanego i oczywiście przemiła obsługa :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, katarinkau

W oparach absurdu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w W oparach absurdu? Podziel się wrażeniami!