Warszawa
Zbyt tłoczno

Samo miejsce ma fajny klimat, leci fajna muzyka, ale to wszystko z plusów. Jest tu zbyt tłoczno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Janusz S
Mława, Polska
Świetne miejsce ze wspaniałą muzyką

Wytańczyłam się niesamowicie, barmani wspaniali- robią przepyszne drinki, zaspokoili wszystkie moje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Violet_Fairytale

Na ten moment mój ulubiony klub w Warszawie.
Zabawowa atmosfera i ogromna powierzchnia klubu.
Pomimo tłumnie przybywających ludzi, obsługa w barach działa bardzo sprawnie.

Klub otwarty codziennie.
Organizowane są także przeróżne wydarzenia - m.in. darmowe lekcje tańca.

Jeśli jesteś nastawiony na zabawową atmosferę, lubisz tańczyć i podoba Ci się cubański klimat, to zdecydowanie polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, feejay1

Pyszne cuba libre, barmani jeszcze lepsi, a muzyka rewelacyjna! Wrócę na pewno, tylko zabiorę resztę znajomych! :D

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Kasia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TeatroCubanoTeam, Kierownik, Teatro Cubano WarsawOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Do zobaczeniu Kasiu!

Impreza była dobra nawet w niedzielę. Świetna latynoska muzyka ale na innej sali także ekstra klubowe nuty.Bardzo przyjemna atmosfera, można poczuć się jak na Kubie. Miks ludzi w każdym wieku i wszyscy się bawią.polecam.

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Klub naprawde wart polecenia! Dużo ludzi, bardzo dobre drinki i genialna muzyka! Idealny na weekendowe wyjścia ze znajomymi!

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędzałam w tym klubie swój wieczór panieński. Pomimo tego, że miałyśmy z koleżankami zarezerwowane miejsca, cały czas ktoś dosiadał się do naszego stolika. W klubie mnóstwo ludzi, bardzo drogie napoje. Skradziono mi torebkę, nikt z obsługi nie zainteresował się, aby mi pomóc. Nie polecam!

6  Dziękujemy, Klaudia K