“Oczekiwanie na zamówienie się nie kończy....”
Stółdzielnia — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Stółdzielnia
Nr 1 952 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019

Ponad dwie i pół godziny oczekiwania na zamówienie, w końcu poddaliśmy się i wyszliśmy. Niestety. Nie polecam, dzieci rozczarowane i głodne.

Dziękujemy, Basia234

Zrecenzowano 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie tylko dla mieskancow Mokotowa- warto wybrac sie tu na lunch lub pozny obiad. Super obsluga, smaczne wino, a ponad wszystko swietna pizza (wersja rzymska) i makarony. My fav

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agnieszka O
Zrecenzowano 17 grudnia 2017

Bardzo sympatyczna obsługa, w restauracji panuje niemal rodzinna atmosfera. Świetny makaron z grzybami i kurczakiem oraz pizze w każdym wydaniu. Czuć świeże, dobrej jakości składniki. Bardzo przyjemnie miejsce. Ceny przystępne.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, bulbulator5
Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Moja pierwsza wizyta w Stółdzielni byla niestety krotka lecz bardzo udana. Lokal jest ukryty w bramie, wiec nie docieraja tam tlumy- jest cicho i kameralnie. Byly rodziny z dziecmi, a i czworonogi sa mile widziane. Przyjemne stoliki na dworze w otoczeniu drzew. Pizza przepyszna, na doskonalym cienkim ciescie. Moja byla pelna muli, krewetek. Nastepnym razem chetnie sprobuje tez innych dan. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Anna8606
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Knajpka niepozorna, mała, ciasna, w piwnicy. Komfortu brak. W lato na zewnątrz. Super pizza! I nie tylko - inne dania też testowaliśmy - bardzo dobre. Sympatyczna obsługa. Dobre piwo. Jak chcemy dobrze zjeść, jedziemy do Stółdzielni.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Adam P

Stółdzielnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stółdzielnia? Podziel się wrażeniami!