“Polecam”
Okienko — recenzja

Okienko
Nr 710 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Kochani szanowni, wbijajcie. Fryty na kaca jak złe wchodzą. Na pewno będę wracał. Obsługa bardzo sympatyczna. Cyk. Polecanko

Dziękujemy, ryana553

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po prostu kocham to miejsce. Zawsze mają ogromny wybór autorskich sosów, idealnie wysmażone frytki i moje ukochane frytki z batatów.

Dziękujemy, kamilasyst
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jak na Chmielną, to oczywiście frytki są dość tanie. Porcje największe są naprawdę największe. Szkoda, że fryty z gotowca. W Krakowie sami strugają ziemniaki, tutaj miły pan wrzucił na fryturę gotowe fryty z zamrażary. Ale sosy spoko. Wieczorową porą, po alkoholu frytki z okienka akurat!
Batat - znakomity!

Dziękujemy, mesolka
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Ciągle mam w głowie ich smak... szczególnie frytki z batat przypadły mi do gustu :) W połączeniu z dowolnie wybranym sosem - niebo w gębie ! Polecam zdecydowanie ! Każdy choć raz powinien spróbować i przekonać się na własnej skórze. Niezapomniane doznania gwarantowane ! :)

Dziękujemy, niewczasq
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Idealnie chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku, na świeżym oleju, nieociekające tłuszczem. Sos lemon mayo bardzo smaczny, ale jest go za mało w stosunki do ilości frytek. Wystarcza na 1/2 dużej porcji.

Dziękujemy, Mateusz O

Okienko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Okienko? Podziel się wrażeniami!