Warszawa

“Obiadowo”
Nowina — recenzja

Nowina
Nr 27 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Nowina to wyjątkowe miejsce na winiarskiej mapie Warszawy, gdzie w jednej przestrzeni znajduje się zarówno wine bar, restauracja, sklep z winem, galeria vintage oraz muzeum korkociągów. Jest to wynik naszego zamiłowania do dobrego designu, jakościowego wina oraz smacznego jedzenia. Tworząc Nowinę wykorzystaliśmy bogate doświadczenie w każdej z dziedzin, które się w Nowinie krzyżują, gdyż miejsce prowadzi rodzina pasjonatów wina – córki Stefania i Paulina Cybulskie oraz ojciec Jarosław Cybulski, importujący jakościowe wina do Polski od prawie trzydziestu lat. Designem zajął się Piotr Płoski ze studia projektowego smallna, który za projekt i realizację wnętrza Nowiny został nagrodzony prestiżową nagrodą A’Design Awards. Całość dopełnia autorska, sezonowa kuchnia Arkadiusza Janczarka - członka Stowarzyszenia Slow Food Polska oraz wielokrotnego obrońcy podwójnych sztućców Michelin. Chcieliśmy stworzyć miejsce cieszące oko, nos i usta. Miejsce, gdzie dobra jakość idzie w parze z wyjątkową, niezobowiązująca atmosferą.
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę wspaniałe jedzenie. Dorsz palce lizać ,policzki wołowe jeszcze lepsze, a do tego przesympatyczna obsługa i ciekawe muzeum korkociągów Naprawdę warto, polecam

Dziękujemy, Jaroslaw M

Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na spokojny obiad, wnętrze zaprojektowane w nietuzinkowy sposób. Przyjemna atmosfera w towarzystwie lekkiej i spokojnej muzyki oraz z widokiem na butelki win. Absolutnie polecam . Jedzenie bardzo smaczne. Zamówiliśmy burgera z karmazynem oraz dorsza. Bardzo świeżo i smacznie. Myślę, ze wieczorem to bardzo fajna opcja na wino lub drinka ze znajomymi.

Dziękujemy, C175GNmartag
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Dobre miejsce na spotkania towarzyskie. Jedzenie i drinki dobre, ale nie było Mohito. Ale można wypić Prosseco.

Dziękujemy, zofigraczyk
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze pysznie, miło, super obsługa! Lunche codziennie inne, zawsze wersja wege do wyboru i deser. Dodatkowo bardzo przyjemne wnętrze :)

Dziękujemy, ireneuszo2014
Zrecenzowano 13 maja 2019

Bardzo sympatyczne miejsce .Na spotkania towarzyskie w większym gronie lub tylko we dwoje.NIebanalny wystrój.Pyszne przystawki (np.pączek z duszoną golenią wołową),dania ( np.gnocchi w sosie szafranowym) ) i desery ( np.beza,pomidor z lodami z mleka koziego).A przede wszystkim duży wybór świetnych win.Miły,pomocny personel.Wieczorem w sobotę muzyka (DJ),która tworzy super klimat.Aż nie chce się opuszczać NOWINY.Ceny przystępne. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Grzegorz R

Nowina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowina? Podziel się wrażeniami!