“Przepysznie”

Calabria Trattoria Pizzeria
Nr 858 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Zapraszamy w nasze gościnne progi. W naszych wnętrzach przekazujemy klimat gwarnej i prostej w wystroju trattorii z południa Włoch.Pizzę wypiekamy w piecu opalanym drewnem. U nas liczy się smak i jakość serwowanych dań. Wszystkie potrawy są przygotowywane bezpośrednio na Państwa zamówienie. Produkty do większości dań sprowadzamy bezpośrednio z Italii. Zapraszamy!
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest dość droga ale od czasu do czasu warto tam zajść na pyszną pizzę na cienkim cieście lub nawet suflet czekoladowy. Lubimy zajść tam z mężem jak mamy coś świętować ;)

Dziękujemy, justcool29

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sobotnia wizyta wraz z dzieckiem to świetny pomysł na smaczny obiad Calabria... Po za standardowym kącika dla dzieci w restauracji przewidziano również ciekawie zajęcie dla najmłodszych. Podcza oczekiwana na jedzenie nasz maluszek otrzymał do zabawy stolnicę, ciasto do gniecenia oraz foremki. Na koniec ku naszemu zdziwieniu kelner zaproponował wypiek zrobionych własnoręcznie przez dziecko ciastek.
Jedzenie w restauracji przepyszne, obsluga przemiła. Reasumując polecam dla rodzin i nie tylko.

2  Dziękujemy, 850katarzynag
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nieustający zachwyt nad wątróbką w pikantnym sosie malinowym.
Rosół i papardelle z krewetkami w sosie grzybowym nie do pobicia.
10/10 dla przemiłej obsługi.
Gorąco POLECAMY.

Dziękujemy, Draniec
Zrecenzowano 6 maja 2019

Pyszne włoskie jedzenie, oliwy etc. super lokalizacja, dużo miejsca na eventy i imprezy rodzinne, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dariusz Ż
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Jakość niezmiennie na najwyższym poziomie a kucharze podają najlepsze dania (testowaliśmy i makarony i pizze). Osobiście polecam pizzę słodko-ostrą z gruszką i chorizo. Niebo! Obsługa również bardzo miła i pomocna.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, alkozlowski

Calabria Trattoria Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Michałowice, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Calabria Trattoria Pizzeria? Podziel się wrażeniami!