“Doskonała restauracja dla całej rodziny”

Calabria Trattoria Pizzeria
Nr 855 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Zapraszamy w nasze gościnne progi. W naszych wnętrzach przekazujemy klimat gwarnej i prostej w wystroju trattorii z południa Włoch.Pizzę wypiekamy w piecu opalanym drewnem. U nas liczy się smak i jakość serwowanych dań. Wszystkie potrawy są przygotowywane bezpośrednio na Państwa zamówienie. Produkty do większości dań sprowadzamy bezpośrednio z Italii. Zapraszamy!
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sobotnia wizyta wraz z dzieckiem to świetny pomysł na smaczny obiad Calabria... Po za standardowym kącika dla dzieci w restauracji przewidziano również ciekawie zajęcie dla najmłodszych. Podcza oczekiwana na jedzenie nasz maluszek otrzymał do zabawy stolnicę, ciasto do gniecenia oraz foremki. Na koniec ku naszemu zdziwieniu kelner zaproponował wypiek zrobionych własnoręcznie przez dziecko ciastek.
Jedzenie w restauracji przepyszne, obsluga przemiła. Reasumując polecam dla rodzin i nie tylko.

2  Dziękujemy, 850katarzynag

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nieustający zachwyt nad wątróbką w pikantnym sosie malinowym.
Rosół i papardelle z krewetkami w sosie grzybowym nie do pobicia.
10/10 dla przemiłej obsługi.
Gorąco POLECAMY.

Dziękujemy, Draniec
Zrecenzowano 6 maja 2019

Pyszne włoskie jedzenie, oliwy etc. super lokalizacja, dużo miejsca na eventy i imprezy rodzinne, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dariusz Ż
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Jakość niezmiennie na najwyższym poziomie a kucharze podają najlepsze dania (testowaliśmy i makarony i pizze). Osobiście polecam pizzę słodko-ostrą z gruszką i chorizo. Niebo! Obsługa również bardzo miła i pomocna.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, alkozlowski
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Idąc do tej restauracji ponownie po prawie 10 latach zastanawiałam się jak to możliwe iż w dzisiejszych czasach istnieje pizzeria na rynku już tak długo i to jeszcze w Ursusie :) Pierwsze zaskoczenie - to paluchy czosnkowe wypiekane na miejscu-podawane przed daniami. Coś pysznego! Przepyszna pizza, niezmiennie od lat pieczona w kamiennym piecu, byłam mila zaskoczona iż 'pizza z szynką' miała szynkę najwyższej jakości a nie jak to się zwykle spotyka - pierwszą lepszą marketową. Własnej roboty pyszny sos pomidorowy. Zamówiłam również danie dla dzieci - kurczak w sosie maślanym z gnocchi i powiem szczerze, że mogłabym takie danie sobie zamówić. Po pierwsze wreszcie coś innego niż zmielone mrożone nuggetsy i frytki czyli śmiecówka którą zazwyczaj umieszcza się w menu dziecięcym tylko przepyszna, delikatna pierś w sosie maślanym rozpływała się dosłownie w ustach. Żadnej tłustej panierki! Do tego przepyszne, puszyste gnocchi i ogórek w plastrach bez soli, śmietany czy innych 'pysznych' dodatków. Jestem zachwycona! Wiem, że jeżeli znów będę tam przejazdem, mogę moje dzieci zaprowadzić na prawdziwy, pyszny obiad. Bardzo spodobała mi się również kartka z zadaniami i rysunkami dla dzieci - byłam zaskoczona ciekawymi zadaniami np. Menu dziecięce do odrysowania! Szczerze mówiąc, nie spotkałam się do tej pory z tak ładnie dopracowaną planszą dla dzieci. Mała rzecz, a na prawdę cieszy. Bardzo miła obsługa. Z minusów - wystrój wymaga zdecydowanego odświeżenia, jest dosyć przestarzały. Ogólnie polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wiki r

Calabria Trattoria Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Michałowice, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Calabria Trattoria Pizzeria? Podziel się wrażeniami!