“Niedzielny obiad we Włochach”
City Restaurant — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
City Restaurant
Nr 2 362 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na rodzinny obiad. Dania kuchni włoskiej - bez zadęcia. Świetnie, prosto zrobione - bardzo smaczne - szczególnie makarony. Kucharz zrobił specjalnie dla nas pastę spoza karty - dziękujemy! Młodzież zajadała się pizzą.
Pozdrowienia dla Pani , która nas obsługiwała - powitanie przed drzwiami nas ujęło, dzięki!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, AnS2013
Zrecenzowano 26 marca 2017

Troszkę na uboczu, troszkę zapomniana przez ludzi, troszkę chłodna wystrojem i początkowo atmosferą. Restauracja ukryta, trzeba włożyć trochę wysiłku, serca i poświęcić trochę czasu, by wszystko tu odkryć. Jednak wyśmienite krewetki i świeżutka focaccia, wspaniale, doskonale schłodzone białe domowe wino i sprytne frytki z tartym serem, połączone z coraz bardziej uśmiechniętym, żartującym i operatywnym obsługującym nas Panem sprawiły, że spędziliśmy w restauracji wyjątkowo udany weekendowy wieczór. (P.S. Hummus - do poprawki!).

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, pinio98

City Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w City Restaurant? Podziel się wrażeniami!