“Miejsce warte polecenia.”
Czekolada Cafe — recenzja

Czekolada Cafe
Nr 1 040 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa bardzo miła, duży wybór ciastek, ciasteczek i innych specjałów. Cena jak cena za jakość trzeba zapłacić.
Minusem jest umiejscowienie w hotelu w którym jest pełno ludzi i okropny hałas.

Dziękujemy, Sarelka

Zrecenzowano 28 października 2018

Do Czekolada Cafe trafiłem dość przypadkowo przy okazji umówionego spotkania już kilka długich miesięcy temu - to było totalne zaskoczenie na plus. Ostatnio miałem przyjemność pojechać tam zupełnie prywatnie i znów byłem oczarowany. Wszystkie desery wyglądały jak dzieła sztuki, przy czym smakowały również podobnie. To zdecydowanie miejsce warte polecenia, a różowa, gorąca czekolada Ruby jest wyśmienita! Jeśli chodzi o obsługę to jest bardzo miła, uśmiechnięta i nie trzeba długo czekać na zamówione słodkości. Gorąco polecam!
PS.
Ceny jak na Cukiernię/Kawiarnię w 4* hotelu są bardzo przyzwoite - praliny po 5 zł, ciastka po 16 zł!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, lubiepodroze_eu
Zrecenzowano 30 lipca 2018

Uwielbiam słodkości więc kiedy zatrzymywałam się w hotelu Okęcie postanowiłam odwiedzić to miejsce.
Zaprosiłam partnera na kawę i ciastko przed wyjazdem z Wawy.
Zamówiliśmy zwycięską "szarlotkę" i "rubin"- kwestia smaków.
Przepyszne! Super smaki i prezentacja.
Miła Pani obsługująca.
Podczas szkolenia na którym byłam w hotelu spróbowałam też pralin- bardzo dobre.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018

Idealne miejsce pod każdym względem. Przepyszne słodkości. Wszystkie wyglądają jak dzieła sztuki :) Moim faworytem jest szarlotka. Uwielbiam. Bardzo miła obsługa. Przyjemny wystrój.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 3 maja 2017

Doskonałość w każdym calu. Cukiernik tworzący te maleńkie dzieła sztuki naprawdę wie co robi. Ciastka są nie tylko pyszne ale też piękne.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Anna Aneta R

Czekolada Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Czekolada Cafe? Podziel się wrażeniami!