“Dobre pierożki z małym minusem”
Parnik — recenzja

Parnik
Nr 1 051 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pierożki w różnych konfiguracjach dostępne na miejscu jak i w dowozie. Pierożki ogólnie smaczne choć niestety mrożone - jest to mały minus. Niemniej jednak polecam :)

Dziękujemy, rejoysky

Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Rewelacyjne pierożki dostępne w kilku wariantach, również vege.Poza pierożkami bardzo dobre zupy.
Jestem klientem od dnia otwarcia i ciągle trzymają wysoki poziom zarówno jakości produktów jak i obsługi (bardzo sympatyczni ludzie).
Z całą pewnością jeszcze nie raz tam wrócę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi jakie jadłem od dawna! Rewelacyjne! Ciasto delikatne, farsz świetny, dobrze doprawione, delikatne! Polecam! Dobrego szybko podane! Panie przesympatyczne

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierożki, w sam raz na niedrogi i sycący obiad. Sos ostry mógłby być bardziej ostry ale to już naprawdę szczegół ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, emjoter
Zrecenzowano 2 maja 2017

Niepozorne miejsce z pysznymi pierogami. Kilkanaście rodzajów farszu, w tym coś dla vege i bezglutenowców. Niedrogo, czysto, schludnie. Bardzo miła obsługa. Jak najbardziej polecam. Na pewno be

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 560arkadiusz_

Parnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Parnik? Podziel się wrażeniami!