“Super”
Warszawski Sznyt — recenzja

Warszawski Sznyt
Nr 330 wśród 3 284 Restauracje (Warszawa)
Opis: Warszawski Sznyt to restauracja o „dwóch twarzach”, oferująca odmienne kuchnie na dwóch poziomach lokalu usytuowanego w sercu warszawskiej Starówki, w biurowcu Plac Zamkowy - Business with Heritage. Dolna część lokalu ma swobodny charakter, zaś serwowane dania opierają się na kuchni międzynarodowej z przysmakami pochodzącymi bezpośrednio z wyjątkowego grilla opalanego drewnem dębowym. W karcie znaleźć można m.in. bogaty wybór steków, ryb i owoców morza. Niepowtarzalnym elementem aranżacji wnętrza lokalu, będącym dodatkowym walorem dla smakoszy steaków, są wyeksponowane szafy z sezonowaną wołowiną. Uzupełnieniem oferty tego piętra jest szeroki wybór zestawów śniadaniowych podawanych już od najwcześniejszych godzin porannych. Pierwsze piętro restauracji ma elegancki charakter z kuchnią fine dining oraz jedynym w swoim rodzaju widokiem na plac Zamkowy i Kolumnę Zygmunta III Wazy. Wystrojem sala nawiązuje ściśle do klimatu międzywojennej Warszawy. Tutaj w karcie odnajdziemy dania kuchni polskiej w nowej odsłonie, które są serwowane dla gości od godziny 12:00 w południe. Poranki dedykowane są zorganizowanym spotkaniom o charakterze zamkniętym np. śniadania prasowe lub inne spotkania biznesowe.

Wybrasmy sie tam z 8 letnia córką w niedzielę 11 listopada. Mimo wczesnej pory ruch był spory. Pani managerka, bardzo pomocna, znalazła dla nas stolik, sama tez obsługiwała stoły aby pomóc "swojej załodze". Widać było, że starają się nadążyć. Niestety niektórzy klienci wparowywali do restauracji ( był to dzień marszu, więc bardzo dużo ludzi się przewijało), siadali do brudnych stolików, wpychali się bez kolejki. Troche wydawało mi się to dziwne, bo gołym okiem widać, ze jest to restauracja a nie fast food i obowiązują nas klientów jakies zasady. Pomijajac to, wszystko na plus. Jedzenie bardzo smaczne. Naleśniki gryczane z porem pierwsza klasa. Tak nam smakowało, ze zostalysmy rowniez na lunch. Strefa dla dzieci super pomysł.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Justyna L

Niestety jestem mocno rozczarowany całościowym wrażeniem miejsca.
Miał to być wspaniały wieczór urodzinowy więc z polecenia znajomych się tam wybraliśmy.
Już na wejściu odrzucił mnie mocny zapach grilla i kuchni więc odzież nim przechodzi - weźcie to pod uwagę. Wybrane danie nie było dostępne tak jak wiele innych tego dnia - może po prostu miałem pecha. Ale dalej było tylko gorzej. Kelnerka nie zapytała o stopień wysmażenia mięsa a noże nie były przystosowane do krojenia średnio-wysmażonej kaczki. Wyobraźcie sobie próbę krojenia :/ A na dodatek w burgerze znalazłem WŁOS ludzki! I od razu totalnie straciłem ochotę na dalsze przebywanie w lokalu.
Na plus mogę wspomnieć o managerze restauracji, który zachował się profesjonalnie i zaproponował rekompensatę (deser, kawa herbata). I na koniec wyszliśmy nie płacąc.
Podsumowując, ogólne wrażenie bardzo słabe, jedzenie przeciętne, ale manager ratujący sytuację.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, _R0b3rT_321

Dobre steki. Zimny lokal, bez wyrazu i klimatu. Drogo. Jedno co można powiedzieć to na tle restauracji na Starówce karmią dobrze i nawet nie czujesz się złupiony; ale tylko na tym tle. Zaleta: czysto, co na Starówce zdarza się tyle że - jak na mój gust – zdecydowanie zbyt rzadko.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

niezamierzenie trafiłam do tej restauracji i nie zawiodłam się.... super kuchnia, grzeczna i kompetentna obsługa, kucharz wyśmienity, czysto, schludnie, ubikacja bez zastrzeżeń.... jednym słowem miejsce warte polecenia....

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 759ewa_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Kierownik ds. PR, Warszawski SznytOdpowiedź udzielona 21 października 2018

Super, dziękujemy i zapraszamy! :)

Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z gośćmi z Tajlandii i Wielkiej Brytanii przyszliśmy coś zjeść. Spotkało nas duże rozczarowanie. Kotlet schabowy zaledwie poprawny, golonka bardzo nierówna. Z zewnątrz nawet nieźle wypieczona, niestety środek pozostawiał wiele do życzenia. Żurek na niezłym poziomie. Natomiast sałatka z łososiem katastrofa. Łosoś praktycznie surowy w środku. Zwróciliśmy danie i nie skorzystaliśmy z innego. Manager przeprosił co uznaję za mały plus. Karta win, niestety bardzo przeciętna. Brak jakichkolwiek polskich win. Piwa koncernowe bez cienia emocji. Wszystko w dość wysokich cenach. Obsługa miła, ale przy zwróceniu uwagi na wybitnie "uwalone" danie doliczanie 10 procent za serwis jest według mnie zupełnie nie na miejscu. Generalnie nie polecam tego lokalu mimo przyjaznej kelnerki jedzenie dramatycznie słabe.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Bijotai

Warszawski Sznyt — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Warszawski Sznyt? Podziel się wrażeniami!