“Lunch”
Pełną Parą na Nowo — recenzja

Pełną Parą na Nowo
Nr 244 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje na pierwszy rzut oka wydają się małe, ale są bardzo sycące. Pierożki i sosy są smaczne. Nie jest super tanio, ale coś dla odmiany od czasu do czasu Ok.

Dziękujemy, 832agnieszkac

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd te zachwyty. Porcja nieduża, ale sycąca, ceny ok. 20 zł porcja. A smak... Nic wyjątkowego, dość tłuste, smaki mało oryginalne. Mimo opcji pół na pół po dwóch sztukach nie miałam ochoty na kolejne. Nie polecam

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Byliśmy już dwa razy, za pierwszym razem pełen zachwyt - pyszna zupa z mlekiem kokosowym, pierogi na parze i jedno z lepszych bao jakie zdarzyło nam się jeść w knajpie, a do tego świetna obsługa w postaci wysokiego blond kelnera (nie znamy imienia :( ) - wyszliśmy zachwyceni. Przy kolejnej okazji wróciliśmy i o ile jedzenie znowu dało nam powody do zachwytu, o tyle obsługa tym razem zawiodła, po sali i ogrodku kręciło się 5 osób z obsługi, a oczekiwanie na stolik, złożenie zamówienia i ogólne zainteresowanie gościem w niczym nie przypominało tego z poprzedniej wizyty. Ceny umiarkowane, jedzenie pyszne, natomiast obsługa powinna się uczyc (może od siebie nawzajem?) podejścia do gościa.

Dziękujemy, AdriannaJ44
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Witam, byłem w tym lokalu w ostatnim czasie ostatnio 2 razy odpowiednio 9 i 10 lipca. W pierwszym dniu zamówiłem Pierożki na parze kurczak i kimchi/krewetka i czosnek. Danie świetne ! Bardzo syconcę (choć kimchi mnie przerosło). W drugim dniu skorzystałem zamówiłem bułeczki na parze Prawn Bun, które rownież mogę polecić jak danie wręcz rewelacyjne ! Podobnie zresztą jak obsługa w lokalu, rzadko spotyka się tak intuicyjne i indywidualne podejście do Klienta. Gorąco polecam ! Na pewno jeszcze tu wrócę jeśli tylko będę w Warszawie.

Dziękujemy, SzymonM73
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Super pierożki na parze. Próbowaliśmy z krewetkami, wieprzowiną, kaczką i wołowiną. Każde w swoim wyrazistym smaku i wszystkie bardzo smaczne. Szybka i miła obsługa. Ceny mogłyby być niższe.

Dziękujemy, Roman A

Pełną Parą na Nowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pełną Parą na Nowo? Podziel się wrażeniami!