“Dobre piwo ”
Piwna 14 Pub Bernard — recenzja

Piwna 14 Pub Bernard
Nr 288 wśród 3 463 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo, smaczne jedzenie, dobre miejsce na wypady ze znajomymi i rodziną, w bocznej uliczce przy rynku, przytulnie i przyjemnie na piętrze, bardzo miła obsługa, która dba o gości, minus za trochę wygórowane ceny, duży plus za czystość o co jeszcze trudno w wielu lokalach gastronomicznych

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, bry_kab

Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pub odwiedziłem zaciekawiony ofertą czeskiego piwa.Nie zawiodłem się,ciemny bernard lawina super.Do jedzenia na przekąskę śliwki w boczku a potem poliki wołowe .Spróbowałem pierogi.Wszystko smaczne .Obsługa bardzo miła.Polecam i zajrzę tam od czasu do czasu bo jest to ciekawa alternatywa dla przepełnoonych miejsc przy Krakowskim Przedmieściu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, mareks486
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce i sympatyczni ludzie! przepyszne jedzenie, a piwo smakuje niesamowicie! Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kasiasoldek
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super piwo a pierogi jeszcze lepsze nie wspominając o golonce mniam mniam .Przemila obsluga ktora dba o gosci wzorowo

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 22 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam smaczne jedzenie, mila obsługa jedyne co mogę zaproponować to zmianę dostawcy ketchupu ten który jest podawany był fatalny.
Reszta smaczna.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, DamianM2026

Piwna 14 Pub Bernard — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piwna 14 Pub Bernard? Podziel się wrażeniami!