“Dobre piwo”
Piwna 14 Pub Bernard — recenzja

Piwna 14 Pub Bernard
Nr 287 wśród 3 462 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pub odwiedziłem zaciekawiony ofertą czeskiego piwa.Nie zawiodłem się,ciemny bernard lawina super.Do jedzenia na przekąskę śliwki w boczku a potem poliki wołowe .Spróbowałem pierogi.Wszystko smaczne .Obsługa bardzo miła.Polecam i zajrzę tam od czasu do czasu bo jest to ciekawa alternatywa dla przepełnoonych miejsc przy Krakowskim Przedmieściu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, mareks486

Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce i sympatyczni ludzie! przepyszne jedzenie, a piwo smakuje niesamowicie! Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kasiasoldek
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super piwo a pierogi jeszcze lepsze nie wspominając o golonce mniam mniam .Przemila obsluga ktora dba o gosci wzorowo

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 22 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam smaczne jedzenie, mila obsługa jedyne co mogę zaproponować to zmianę dostawcy ketchupu ten który jest podawany był fatalny.
Reszta smaczna.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, DamianM2026
Zrecenzowano 10 lutego 2018

Pani M. i właściciel na wysokim poziomie - mozna porozmawiać na różne tematy, ciekawy gustowny wystój, takiego dobrego piwa to w Czechach sie nie kupi

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, krzysztofstanios

Piwna 14 Pub Bernard — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piwna 14 Pub Bernard? Podziel się wrażeniami!