“Polecam”
Stolica — recenzja

Stolica
Nr 8 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najsmaczniejsze jedzenie w Warszawie. Gorąco polecam , obsługa szybka i profesjonalna , bardzo fajna atmosfera. ❤️

Dziękujemy, V774MA_

Zrecenzowano 2 września 2019

Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem. Dorsz polecony przez kelnera Bartka podbił moje kubki smakowe. Polecam :)

Dziękujemy, 123Daria
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre, polskie jedzenie ( żurek i kaczka ), klimatyczne miejsce ( piękne kwiaty), przesympatyczny kelner Bartek . Polecam!

Dziękujemy, AnetaS1832
Zrecenzowano 1 września 2019

Restauracja godna polecenia. Cena adekwatna do jakości. Smaczny halibut, przepyszna szarlotka. Obsługa szybka i pomocna (Karol). Chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 1 września 2019

Razem z siostrą chciałyśmy zjeść coś lekkiego, kelner Bartek zaproponował nam bukiet sałat i carpaccio. Wybór ten był strzalem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z dań i personelu. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Oli_uni

Stolica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stolica? Podziel się wrażeniami!