Warszawa

“Super!”
Stolica — recenzja

Stolica
Nr 7 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre, polskie jedzenie ( żurek i kaczka ), klimatyczne miejsce ( piękne kwiaty), przesympatyczny kelner Bartek . Polecam!

Dziękujemy, AnetaS1832

Zrecenzowano 1 września 2019

Restauracja godna polecenia. Cena adekwatna do jakości. Smaczny halibut, przepyszna szarlotka. Obsługa szybka i pomocna (Karol). Chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 1 września 2019

Razem z siostrą chciałyśmy zjeść coś lekkiego, kelner Bartek zaproponował nam bukiet sałat i carpaccio. Wybór ten był strzalem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z dań i personelu. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Oli_uni
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i stylowo. Przesympatyczne miejsce, wspaniałe posiłki, miła obsługa, pełen profesjonalizm , napewno tu wrócę.

Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia, gicz jagnięca przepyszna i miła atmosfera dzięki przesympatycznemu kelnerowi Bartkowi. Napewno tu wrócę

Dziękujemy, AngelikaRy

Stolica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stolica? Podziel się wrażeniami!