“Polecam!”
Stolica — recenzja

Stolica
Nr 8 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 1 września 2019

Razem z siostrą chciałyśmy zjeść coś lekkiego, kelner Bartek zaproponował nam bukiet sałat i carpaccio. Wybór ten był strzalem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z dań i personelu. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Oli_uni

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i stylowo. Przesympatyczne miejsce, wspaniałe posiłki, miła obsługa, pełen profesjonalizm , napewno tu wrócę.

Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia, gicz jagnięca przepyszna i miła atmosfera dzięki przesympatycznemu kelnerowi Bartkowi. Napewno tu wrócę

Dziękujemy, AngelikaRy
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie, wspaniały klimat, a obsługa najlepsza! A kelner Szymon zasługuje na 5 gwiazdek! Napewno wrócimy tutaj na romantyczna kolacje !! :)

Dziękujemy, elizamosiolek12
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Smaczne i świeże jedzenie, miła i błyskawiczna obsługa, serdeczne pozdrowienia dla kelnera Bartka :-)

Dziękujemy, Ola T

Stolica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stolica? Podziel się wrażeniami!