“Tak ma być w każdej Restauracji!!!”
Cma by Mateusz Gessler — recenzja

Cma by Mateusz Gessler
Nr 270 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Zaglądnęliśmy do owej restauracji w deszczowy wieczór. Na wejściu miły kelner zaproponował przystawkę, danie główne itd. Powiem tak jedliśmy MEDUZĘ- dla młodej widowni - galaretka z nóżek; bigos myśliwski - taki jak robiła moja mama. Super. I na deser przywitał sie z nami i porozmawiał Pan Mateusz we własnej osobie. Miłe. Pozdrowienia z Oświęcimia Mateusz. Wszystko super. Zasłużone 5 gwiazdek.

1  Dziękujemy, 394pawelp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Cma by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy pięknie, do zobaczenia! :)

Lubię to miejsce ze względu na panującą tu atmosferę.
Jeśli jednak chodzi o jedzenie to wszystko jest mocno średnie.
Szkoda....

1  Dziękujemy, radekrocinski

Dziękujemy pięknie za opinię, następnym razem postaramy się lepiej sprostać Pańskim gustom!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krótkie biznesowe spotkanie. Kawa rewelacja :) zamówiliśmy chłodnik i tosta z burakiem i kozim serem. Lepszego tosta nie jadłem ! Satysfakcja w 100% . Ceny jak na Warszawę i takie miejsce powiedziałbym nawet niskie, polecam każdemu :)

1  Dziękujemy, grzegorzg125

Dziękujemy pięknie, do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie spodziewałam się czegoś bardziej „ wow „. Było smacznie i poprawnie,ale oczekiwałam czegoś bardziej spektakularnego. Miejscówka przyjemna, cena przyzwoite, piękne podanie dania, a w menu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, madzialena-d88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Cma by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja M.Geslera przed moją wizytą wydawała się idealna.Niestety wyszłam zawiedziona było to zwykle standardowe miejsce jakich jest mnóstwo w Warszawie, oczekiwałam więcej.Zamowiłyśmy chlodnik, białą kiełbasę, napoje, nic nie było zachwycające.Na plus zasługuje wystrój, obsługa, karta.
Myślę, że damy jeszcze jedną szansę oczekując miejsca, które chcieliśmy zobaczyć przy pierwszej wizycie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P

Pani Agnieszko,

Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Pani oczekiwania przy nadchodzącej wizycie. Pięknie dziękujemy za opinię, ponieważ jest ona dla nas bardzo cenna i dzięki niej możemy zmieniać się na lepsze.

Pozdrawiamy serdecznie!

Cma by Mateusz Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cma by Mateusz Gessler? Podziel się wrażeniami!