“Lepszego tosta nie jadłem !”
Cma by Mateusz Gessler — recenzja

Cma by Mateusz Gessler
Nr 270 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krótkie biznesowe spotkanie. Kawa rewelacja :) zamówiliśmy chłodnik i tosta z burakiem i kozim serem. Lepszego tosta nie jadłem ! Satysfakcja w 100% . Ceny jak na Warszawę i takie miejsce powiedziałbym nawet niskie, polecam każdemu :)

1  Dziękujemy, grzegorzg125
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Cma by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy pięknie, do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie spodziewałam się czegoś bardziej „ wow „. Było smacznie i poprawnie,ale oczekiwałam czegoś bardziej spektakularnego. Miejscówka przyjemna, cena przyzwoite, piękne podanie dania, a w menu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, madzialena-d88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Cma by Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja M.Geslera przed moją wizytą wydawała się idealna.Niestety wyszłam zawiedziona było to zwykle standardowe miejsce jakich jest mnóstwo w Warszawie, oczekiwałam więcej.Zamowiłyśmy chlodnik, białą kiełbasę, napoje, nic nie było zachwycające.Na plus zasługuje wystrój, obsługa, karta.
Myślę, że damy jeszcze jedną szansę oczekując miejsca, które chcieliśmy zobaczyć przy pierwszej wizycie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P

Pani Agnieszko,

Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Pani oczekiwania przy nadchodzącej wizycie. Pięknie dziękujemy za opinię, ponieważ jest ona dla nas bardzo cenna i dzięki niej możemy zmieniać się na lepsze.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy odwiedzic rodzinnie restaurację Ćma na krótki lunch. Bardzo sympatyczny ogródek, stoliki niezbyt stłoczone. Bardzo miła obsługa, karta ciekawa. Zamówiliśmy kilka przystawek, doskonale wypadła kaszanka na grzance i jabłku i gołąbki w żurku, jakość carpaccio z buraka i galaretki z nóżek cielęcych już znacznie poniżej oczekiwań. Buraki były twarde a galaretkę ciężko było pokroić.
Generalnie powinienem przyznać 3 gwiazdki ale smak gołąbków i kaszanki byl bez zarzutu. Kelnerka przyjęła reklamację na jakość nóżek i przeprosiła w imieniu kuchni.

Zawitam tu pewnie nie raz, mając nadzieję, że drobne problemy więcej się nie powtórzą.

1  Dziękujemy, Dobrymis

Dziękujemy pięknie i zapraszamy ponownie! Dołożymy wszelkich starań aby sytuacja się nie powtórzyła :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybki posiłek w ciągu dnia, bardzo smacznie set 1,2,3 danie za symboliczne pieniądze. Bardzo polecam

Dziękujemy, Zielona-pietruszka

Dziękujemy pięknie i zapraszamy ponownie!

Cma by Mateusz Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cma by Mateusz Gessler? Podziel się wrażeniami!