Warszawa

“Best food and service”
Weranda Bistro — recenzja

Weranda Bistro
Nr 995 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Weranda Bistro, zabiera Was do świata niezwyklych doznań kulinarnych. Do Hali Koszyki przenieśliśmy wieloletnie doświadczenia poznańskich Werand - restauracji znanych z wyjątkowego podejścia do gotowania i atmosfery, jaka powinna lączyć ludzi przy wspólnym stole. Calodzienne śniadania, lunche, wieczorne spotkania przy winie i tapas, stają się okazją do odkrywania nieziemskich smaków.
Zrecenzowano 4 września 2019

W zeszłym miesiącu miałem okazję, kierując się sugestiami przyjaciół, odwiedzić Werandę w Hali Koszyki. To co zwróciło moją uwagę już na samymi początku wizyty, to nienaganny wystrój sali, a także obsługa, która natychmiast się nami zajęła. Jedzenie wyborne, obsługa pomocna i przemiła, widać, że ma ogromną wiedzę na temat polecanych dań i win. Z całego serca polecam! Z pewnością tam wrócę!

Dziękujemy, MarcinIdzinski

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Uwielbiam ten lokal. Mimo że jest drogi, często wpadamy. Śniadania są wyśmienite. Pieką chleb na miejscu.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

W zeszły wtorek odwiedziłyśmy z koleżankami bistro. Zamówiłyśmy krewetki z chorizo, bliny z łososiem, tatara, sałatkę gravlax oraz nicejską-na stół dla nas wszystkich do podziału. Jedzenie było pyszne!! Zamówiłyśmy również sezonowe szprycery: różane, truskawkowe, ogórkowe, które były świetnym wyborem w tak gorący wieczór. Obsługa była bardzo pomocna i życzliwa. Bardzo polecam, super atmosfera, piękny ogród, na pewno wrócimy!!

Dziękujemy, alex000d
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszedłem wieczorem po pracy na szybka kolacje. Zamówiłem wegetariańskiego burgera, który był fantastyczny. Smaki idealnie się ze sobą łączyły, do tego dodatki w postaci frytek i sałatki Coleslaw. Kotlet z kalafiora znajdujący się w burgerze bardzo mi smakował. Obsługa bardzo miła. Polecam restauracje

Dziękujemy, piotrkwaw
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Świetny klimat, pyszne jedzenie, idealne miejsce na spotkania ze znajomymi i nie tylko ! Polecam z całego serca ! ❤️

Dziękujemy, NawrotAleks

Weranda Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Weranda Bistro? Podziel się wrażeniami!