“Wszystko ok”
Boska Wloska — recenzja

Boska Wloska
Nr 700 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)

Pyszności, super oferta dla zorganizowanej grupy. Sernik z białą czekoladą był mistrzowski. Wystrój na plus.

Dziękujemy, agnieszka_gryglicka

Pierwsza wizyta równała się z oczekiwaniem na pizzę ponad godzinę. Znajomy dostał swoje danie praktycznie od razu, przy czym musiałam smętnie wpatrywać się w swój "pusty talerz". Czy szef kuchni musi biegać do pobliskiego Carrefoura po składniki na pizzę i stąd ten czas oczekiwania? Jedzenie na 3+, zupełnie nieadekwatne do ceny.
Druga wizyta była zdecydowanie lepsza, ale ravioli ze szpinakiem nie powaliły na kolana, ot, po prostu poprawne. Pozytywny akcent to gratisowe czekadełko.
Wystrój świetny, obsługa 3/5.

Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Poszukujac w jedna z sobot tajskiej knajpy trafilam do wloskiej;) zamowilam sniadanie - Shaksuka plus kawa za zlotowke. Super opcja. Fajna kawa z ekspresu z mlekiem bez laktozy do wyboru za doplata. Samo danie mnie oczarowalo, bylo aromatyczne, bardzo ladnie podane. Dalabym 4 gwiazdki bo bylo za duzo kminu ale za chlebek dodalabym jeszcze co najmniej 4. Rewelacja! Polecam. Zajrze tam jeszcze z pewnoscia zeby sprobowac innych dan. Zdjecie sie zgubilo ;) ale polecam Shaksuke.

Dziękujemy, VIKI1973VIKI
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jako że lokal znajduje się w okolicy, byłam w nim 4 razy. Pierwsze 3 razy były na 3 gwiazdki. W porządku obsługa za pierwszym razem, za każdym kolejnym razem było coraz gorzej. Wręcz antypatyczne kelnerki, które wydawały się pracować za karę. Jednak ostatnia wizyta była na tyle tragiczna, że to miejsce zostało dla nas skreślone. Jedzenie nigdy wybitne nie było, ale poprawne. Ostatnim razem po 30-40 minutowym oczekiwaniu otrzymałam "pizzę" którą mogłam wbijać gwoździe. Nigdy nie jadłam gorszej potrawy udającej pizzy. Dodam, ze byłam tam tego dnia z osobą z Włoch, która potwierdziła jedynie moją opinię. Jednak wisienką na torcie tego dnia była kelnerka (czarne włosy), która zapytała nas, czy smakowało. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, ze pizza była niedobra, twarda, sucha. Odpowiedź kelnerki, cytuję: "A to nie mogła pani powiedzieć wcześniej kiedy koleżanki tu przechodziły, a nie teraz, kiedy już zjadła pani całą pizzę?". Byłam w takim szoku wywołanym bezczelnością kelnerki, że nie powiedziałam wówczas, że nie widzę sensu zgłaszania tego faktu, by potem oczekiwać kolejne pół godziny na zrobienie nowej pizzy, która pewnie wcale nie byłaby lepsza. Późnej kelnerka próbowała się wybielić, że źle ją zrozumiałam i po prostu chce zadowolenia klientów, ale wystarczyło to samo powiedzieć w kulturalny sposób, a nie "atakować" klienta. Nie rozumiem, skąd takie zainteresowanie tym lokalem, gdy niedaleko jest znacznie lepsza pizzeria Pausa (potwierdza znajomy Włoch). Zdecydowanie odradzam. Najgorsza pizza i obsługa klienta, z jaką miałam styczność w Warszawie.

Dziękujemy, Marisol972
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zlokalizowana na rogu ulic Markowskiej i Białostockiej. Trudno jej nie zauważyć bo zajęła kawałek trawnika od Markowskiej na "ogródek" utrudniając pieszym przechodzenie chodnikiem.
Menu: zdecydowanie zbyt rozbudowane stąd pytanie retoryczne na ile wszystko jest przygotowywane na bieżąco a na ile jest...drugim życiem mrożonek.
Posiłek: smaczny, może z lekka nie doprawiony (ale każdy ma nieco inny smak), porcje ilościowo optymalne, ładnie udekorowane. I o miłych rzeczach tyle.
Personel: ja miałem NIE przyjemność bycia obsługiwanym przez dwie młode kelnerki od których śmierdziało gorzej niż od starej popielnicy z petami (dziewczyny przed obsługą nazasysały się dymku ile wlezie), nie potrafiły odpowiedzieć na żadne pytanie dot. menu więc zamówiłem zachowawczo. W trakcie konsumpcji do talerza zaczęły wpadać liście z drzewa (a można było rozciągnąć nad stolikami siatkę-no ale to trzeba myśleć) co wyjątkowo je rozbawiło.

Za takie pieniądze można zjeść w innym miejscu. O obsłudze nie wspominając.

Dziękujemy, ttturysta

Boska Wloska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Boska Wloska? Podziel się wrażeniami!