Warszawa

“Wyborny schabowy i jabłecznik z lodami”
Prodiż warszawski — recenzja

Prodiż warszawski
Nr 8 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: restauracja polska
Opis: restauracja polska

W zeszłym tygodniu zaszłam na obiad lanczowy gdzie podawali schabowego.
Bardzo dobry lunch z zupą pomidorową,schabowy chrupki z mizerią i puree i na deser ciepła szarlotka z lodami.
Przepyszny ten obiad był.
Zabrakło mi tylko do schabowego kapusty zasmażanej,ale obiecano mi że już na jesieni będzie schabowy podawany z kapustą.
;-)

4  Dziękujemy, ZusaK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo Pani dziękujemy za uznanie odnośnie lunchu.
Bardzo przywiązujemy wagę do lunch i nasi Goście nas licznie odwiedzają bo odpowiada im jakość jedzenia serwowana w lunch.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Knajpka polecona w hotelu i nie sposób jej nie zauważyc z ulicy bo nad wejściem intensywny neon.
Ciekawa kuchnia,duzo obcokrajowcow,bylismy jedynymi polakami.
Nastrojowe wnetrze.
Bardzo polecam

6  Dziękujemy, DominikaWrocek

Dziękujemy bardzo za opinię.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Dobra i smaczna polska kuchnia.
Ciekawe połączenie smaków.
Sympatyczna obsługa.
Babcine wnętrze.
Duzo kryształów i ładnie podane dania w kolorowej zastawie.

7  Dziękujemy, AnnaMariaFotowicz

Bardzo dziękujemy za kilka ciepłych i miłych zdań o naszej restauracji.
Serdecznie pozdrawiamy.

Piątkowy wieczór z Panem pianistą na żywo i obłednym jedzeniem w przepieknym wnetrzu z doborowym towarzystwem sprawił,ze bede ta piwniczna restauracyjke na pewno odwiedzac.

6  Dziękujemy, JuliaWyszkOw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam miło czytać taką recenzję.
Serdecznie dziękujemy.

Doskonale torty bezowe nas skusiły na wejściu by je skosztować
Pyszna bezunia z musem truskawkowym
Dobra kawka w kolorowych filiżankach.
Wrócimy by zjeść inne dania nie tylko desery
Ładne wnętrze

6  Dziękujemy, AgaMrozQ

Miło nam czytać takie słowa o naszych bezach i kawie.
Bardzo dziękujemy.

Prodiż warszawski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prodiż warszawski? Podziel się wrażeniami!