“knajpka vis a vis naszego hotelu”
Prodiż warszawski — recenzja

Prodiż warszawski
Nr 7 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: restauracja polska
Opis: restauracja polska

Knajpka polecona w hotelu i nie sposób jej nie zauważyc z ulicy bo nad wejściem intensywny neon.
Ciekawa kuchnia,duzo obcokrajowcow,bylismy jedynymi polakami.
Nastrojowe wnetrze.
Bardzo polecam

6  Dziękujemy, DominikaWrocek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinię.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Dobra i smaczna polska kuchnia.
Ciekawe połączenie smaków.
Sympatyczna obsługa.
Babcine wnętrze.
Duzo kryształów i ładnie podane dania w kolorowej zastawie.

7  Dziękujemy, AnnaMariaFotowicz

Bardzo dziękujemy za kilka ciepłych i miłych zdań o naszej restauracji.
Serdecznie pozdrawiamy.

Piątkowy wieczór z Panem pianistą na żywo i obłednym jedzeniem w przepieknym wnetrzu z doborowym towarzystwem sprawił,ze bede ta piwniczna restauracyjke na pewno odwiedzac.

6  Dziękujemy, JuliaWyszkOw

Bardzo nam miło czytać taką recenzję.
Serdecznie dziękujemy.

Doskonale torty bezowe nas skusiły na wejściu by je skosztować
Pyszna bezunia z musem truskawkowym
Dobra kawka w kolorowych filiżankach.
Wrócimy by zjeść inne dania nie tylko desery
Ładne wnętrze

6  Dziękujemy, AgaMrozQ

Miło nam czytać takie słowa o naszych bezach i kawie.
Bardzo dziękujemy.

Bardzo przyjemne wieczory podczas naszego zjazdu,który był już jakis czas temu.
Byliśmy w tej restauracji większą grupą razy bo nam się bardzo podobało i raz nawet grał pianista.

5  Dziękujemy, ALGarlicki

Bardzo dziękujemy za kilka ciepłych słów o naszej restauracji.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Prodiż warszawski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prodiż warszawski? Podziel się wrażeniami!