“Inny swiat”
Prodiż warszawski — recenzja

Prodiż warszawski
Nr 6 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: restauracja polska
Opis: restauracja polska

Po wejsciu do restauracji otwiera sie inny swiat. Zaskakujace wnetrze z dawnych lat, niecodzienne dekoracje. Ale najwazniejsze ze maja nadzwyczajne jedzenie.

7  Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za kilka miłych słów o naszych wnętrzach.
Serdecznie pozdrawiamy.

Miałam tu urodziny zorganizowane przez mojego syna na 8 osób w zamkniętej malutkiej acz nastrojowej sali.
Bardzo ciekawa kuchnia polska niż dotychczas spożywałam i towarzystwo,to wspólnie stwierdziliśmy.
Najlepsze pierogi,sałatka z kozim serem,pierś z kaczki,schabowy,jabłecznik i dobre nalewki.
I tort urodzinowy .

6  Dziękujemy, WidzinskaL

Bardzo nam miło czytać taką opinie o naszej kuchni i restauracji.
Serdecznie dziękujemy.

Znakomite wnętrze z PRLu i zrobiliśmy w tej restauracji specjalnie rezerwację bo słyszeliśmy różne cuda o wystroju.
Coś niesamowitego i niebanalnego jak kinkiety z prodiża,gdzie moja mam piecze do dzisiaj ciasta.
Restauracja mieści się w suterenie kamienicy przedwojennej.
Trafiliśmy akurat na muzykę na żywo gdzie do kolacji przygrywał nam starszy Pan.
Miejsce odwiedzone jako 7 na liście warszawskich restauracji.
Byliśmy mile zaskoczeni inną kuchnią mimo,że też polską niż w poprzednich restauracjach.
W tle słychać dużo różnych narodowości.
Sympatyczna obsługa.

4  Dziękujemy, AHolubowicz

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa.
Bardzo wiele zrobiliśmy by wnętrze właśnie tak wyglądało i było niespotykane i niepowtarzalne.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na kolejną wizytę.

W zasadzie nie odwiedzam restauracji ponieważ najzwyczajniej mnie na nie nie stać gdyż wychowuję sama trójkę dzieci.
Postanowiłam napisać o tym miejscu bo zasługuje ono i obsługa na wiele pochwał.
Byłam zmuszona skryć się w tej restauracji przed ulewnym deszczem kilka dni temu.
Miejsce jest bardzo nietypowe....ciężko zejść z wózkiem ponieważ mieści się w podziemiu.
Bardzo pomocna była obsługa znosząc mój wózek z małym dzieckiem.
Mimo wielu mankamentów i nieprzystosowania do możliwości przewinięcia i nakarmienia dziecka.
Bardzo miła obsługa wyjaśniła mi,że to kamienica pod ochroną konserwatora i trudno było ją przystosować do mam z dziećmi.
Natomiast bardzo mi zaimponowało podejście obsługi ,że znalazła dla mnie pomieszczenie gdzie mogłam w spokoju i bez stresu przewinąć maleństwo i je nakarmić.
Wielkie uznanie dla obsługi że dla starszego dziecka podała zabawki i malowanki.
Nie jest to takie oczywiste będąc i odwiedzając głównie kawiarnie.
Bardzo chciałam podziękować i pogratulować.
Pyszne ciasto bezowe i kawa i na to na pewno niebawem wrócę na ploteczki z koleżanką
Będę szeroko rozpowiadać za podejście.
Gratulacje dla całej ekipy.

4  Dziękujemy, AmeliaMam

Szanowna Pani.....
Bardzo nam miło czytać Pani opinię.
Wiemy jak to są ważne rzeczy i sytuacje by wszyscy się u nas czuli dobrze.
Dlatego mimo trudności różnych staramy się sprostać i pomóc.
od tego tu jesteśmy.
Serdecznie zapraszamy nie tylko w porze deszczowej.
;-)

Byliśmy w tej knajpce przed i po nieszczęsnym meczu na Stadionie Narodowym.
Na szczęście humoru nam poprawiło to miejsce,którego nie znałem,a polecił mi znajomy ,który mieszka w tej kamienicy gdzie się mieści ta restauracja.
Pysznie,pysznie,świeżo i wykwintnie.
Śledzie z zimną wódeczką skradły nasze serca,a zimne nóżki i ryby w zalewie octowej i świeżo mielony tatar to będą nasze już ulubione pozycje.
Wieczorem powróciliśmy spożyć dania główne,które też nam przypasowały.
Bardzo ze smakiem i gustem urządzony lokal.
Miła męska obsługa.
Będę wracać.
Dziękuję za gościnę.

6  Dziękujemy, ZZielinski

Bardzo dziękujemy za kilka miłych zdań o naszej kuchni,wnętrzach i obsłudze.
Serdecznie zapraszamy niekoniecznie tylko w meczowych sytuacjach
;-)

Prodiż warszawski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prodiż warszawski? Podziel się wrażeniami!