“Przemeczowy obiad i pomeczowa kolacja”
Prodiż warszawski — recenzja

Prodiż warszawski
Nr 7 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: restauracja polska
Opis: restauracja polska

Byliśmy w tej knajpce przed i po nieszczęsnym meczu na Stadionie Narodowym.
Na szczęście humoru nam poprawiło to miejsce,którego nie znałem,a polecił mi znajomy ,który mieszka w tej kamienicy gdzie się mieści ta restauracja.
Pysznie,pysznie,świeżo i wykwintnie.
Śledzie z zimną wódeczką skradły nasze serca,a zimne nóżki i ryby w zalewie octowej i świeżo mielony tatar to będą nasze już ulubione pozycje.
Wieczorem powróciliśmy spożyć dania główne,które też nam przypasowały.
Bardzo ze smakiem i gustem urządzony lokal.
Miła męska obsługa.
Będę wracać.
Dziękuję za gościnę.

6  Dziękujemy, ZZielinski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za kilka miłych zdań o naszej kuchni,wnętrzach i obsłudze.
Serdecznie zapraszamy niekoniecznie tylko w meczowych sytuacjach
;-)

Zrecenzowano 6 września 2019

Ciepła knajpeczka z sympatyczną obsługą i ciekawym staropolskim jedzeniem.
Można zasiąść na malutkim ogródku od ulicy albo w sproych wnętrzach.
Bardzo ciekawe i smaczne luncze za rozsądną cenę.
Słowa uznania za piękną toaletę i kwiaty.

5  Dziękujemy, AskaF0

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa o naszej toalecie i kwiatach,a i zarówno o naszych pysznych lunczach.
Serdecznie ponownie zapraszamy.

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W krótkim odstępie czasu odwiedziłam po raz drugi to miejsce, miętus w papilotach ponownie zagościł na moim talerzu i był równie doskonały jak za pierwszym razem, do tego dobre wino i bardzo sympatyczna obsługa, ciekawy niebanalny wystrój, napewno będzie na mojej liście do polecania

4  Dziękujemy, Małgorzata D

Cieszymy się z takiej recenzji.
Tym bardziej od Gości którzy ponownie powracają do nas.
Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę fajny lokal z miłą obsługa w towarzystwie bardzo dobrych restauracji. Zjedliśmy pyszną szarlotkę z bitą cynamonową śmietaną. Wrócimy !!!!

4  Dziękujemy, F4930NGannac
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

dobra kuchnia, menu krótkie ale dobre. świetny sos grzybowy do grasicy, ryby mazurskie w zalewie, kaczka.
mają dobry tort bezowy na deser z jadalnym kwiatkiem :)))
piołunówka w kryształowym kieliszku .
bardzo pomocny personel,
po raz kolejny było świetnie.

5  Dziękujemy, Global550363

Prodiż warszawski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prodiż warszawski? Podziel się wrażeniami!