“Ciepła knajpeczka z sympatyczną obsługą”
Prodiż warszawski — recenzja

Prodiż warszawski
Nr 8 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: restauracja polska
Opis: restauracja polska
Zrecenzowano 6 września 2019

Ciepła knajpeczka z sympatyczną obsługą i ciekawym staropolskim jedzeniem.
Można zasiąść na malutkim ogródku od ulicy albo w sproych wnętrzach.
Bardzo ciekawe i smaczne luncze za rozsądną cenę.
Słowa uznania za piękną toaletę i kwiaty.

5  Dziękujemy, AskaF0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa o naszej toalecie i kwiatach,a i zarówno o naszych pysznych lunczach.
Serdecznie ponownie zapraszamy.

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W krótkim odstępie czasu odwiedziłam po raz drugi to miejsce, miętus w papilotach ponownie zagościł na moim talerzu i był równie doskonały jak za pierwszym razem, do tego dobre wino i bardzo sympatyczna obsługa, ciekawy niebanalny wystrój, napewno będzie na mojej liście do polecania

4  Dziękujemy, Małgorzata D

Cieszymy się z takiej recenzji.
Tym bardziej od Gości którzy ponownie powracają do nas.
Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę fajny lokal z miłą obsługa w towarzystwie bardzo dobrych restauracji. Zjedliśmy pyszną szarlotkę z bitą cynamonową śmietaną. Wrócimy !!!!

4  Dziękujemy, F4930NGannac
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

dobra kuchnia, menu krótkie ale dobre. świetny sos grzybowy do grasicy, ryby mazurskie w zalewie, kaczka.
mają dobry tort bezowy na deser z jadalnym kwiatkiem :)))
piołunówka w kryształowym kieliszku .
bardzo pomocny personel,
po raz kolejny było świetnie.

5  Dziękujemy, Global550363
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Spotykam się w tym miejscu na spotkania biznesowe i głównie na lunche za przystępna cenę.
Pasuje mi rożnorodność ich każdego dnia.
Dobre lemoniady z owoców.
Warto zasiaść przy dobrej pogodzie na ogródku na niezbyt ruchliwej ulicy Poznańskiej.

4  Dziękujemy, KsaweryWdowiak

Prodiż warszawski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prodiż warszawski? Podziel się wrażeniami!