“Spotkanie z przyjaciółmi ”
Prodiż warszawski — recenzja

Prodiż warszawski
Nr 6 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: restauracja polska
Opis: restauracja polska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W krótkim odstępie czasu odwiedziłam po raz drugi to miejsce, miętus w papilotach ponownie zagościł na moim talerzu i był równie doskonały jak za pierwszym razem, do tego dobre wino i bardzo sympatyczna obsługa, ciekawy niebanalny wystrój, napewno będzie na mojej liście do polecania

4  Dziękujemy, Małgorzata D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Kierownik ds. gości, Prodiż warszawskiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cieszymy się z takiej recenzji.
Tym bardziej od Gości którzy ponownie powracają do nas.
Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę fajny lokal z miłą obsługa w towarzystwie bardzo dobrych restauracji. Zjedliśmy pyszną szarlotkę z bitą cynamonową śmietaną. Wrócimy !!!!

4  Dziękujemy, F4930NGannac
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

dobra kuchnia, menu krótkie ale dobre. świetny sos grzybowy do grasicy, ryby mazurskie w zalewie, kaczka.
mają dobry tort bezowy na deser z jadalnym kwiatkiem :)))
piołunówka w kryształowym kieliszku .
bardzo pomocny personel,
po raz kolejny było świetnie.

5  Dziękujemy, Global550363
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Spotykam się w tym miejscu na spotkania biznesowe i głównie na lunche za przystępna cenę.
Pasuje mi rożnorodność ich każdego dnia.
Dobre lemoniady z owoców.
Warto zasiaść przy dobrej pogodzie na ogródku na niezbyt ruchliwej ulicy Poznańskiej.

4  Dziękujemy, KsaweryWdowiak
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Tą restauracyjkę znalazła w internecie moja przyjaciółka ,która przyleciała po wielu latach do mnie w odwiedziny i się postanowiłyśmy tam wybrać.
Stwierdziłyśmy wspólnie,że podzielamy opinię poprzedników,że miejsce z ulicy wygląda bardzo niepozornie,a wręcz niezachęcająco.
Polecono nam przepysznego kurczaka z nadzieniem i świetnie wysmażoną pierś z kaczki a na deser ciepły jabłecznik i beza z leśnymi owocami.
Wybrane dania strzał w dziesiątkę.
Do tego przepyszne włoskie wino i świetne domowe nalewki.
Przecudnie urządzone wnętrza restauracji ze smakiem i gustem czego nie omieszkałyśmy pogratulować.
Byłam tam jeszcze z moją przyjaciółką dwa razy i tez na przemiłym ogródku.

5  Dziękujemy, MFrackowiak

Prodiż warszawski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prodiż warszawski? Podziel się wrażeniami!