“Kawałek Azji”
Tuk Tuk — recenzja

Tuk Tuk
Nr 731 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest świetne, można poczuć typowo azjatycki klimat w Warszawie, co jest rzadko spotykane. Jedzenie jest bardzooo dobre i każdy znajdzie coś dla Ciebie, czy miłośnicy mięsa, czy weganie. Obsługa bardzo miła, A ludzi było dużo co swiadczy, że serio można tam dobrze zjeść.

Dziękujemy, misskiell

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Miejsce w Warszawie, gdzie bez wyjazdu do Azji mozna poczuć klimat i smaki znanych na całym świecie tajskich street foodów. Wnętrze idealnie oddaje prawdziwy tajski market.
Obowiązkowo do spróbowania wszystkie zupy, krewetki Black Tiger z prażonym makaronem sojowym oraz sałatki (osobiście polecam Som Tam). Dla miłosników mięsa czeka kaczka (istna rozkosz dla dla podniebienia). Weganie znajdą sporo dań na bazie ryżu w najróżniejszych kombinacjach.

Dziękujemy, teomo84
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszny Tuk Tuk. Często wpadamy. Obsługa jest miła a jedzenie zawsze świeże i szybko podane. Smakuje na prawdę po tajsku:)

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam!!!
Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi.
Pyszne jedzenie, bardzo duże porcje, a przede wszystkim świeże produkty.
Ceny jak na Warszawę uważam, że są okej .
Obsługa miła i pomocna.
Muzyka w porządku, wystrój również.

Dziękujemy, Olazzz
Zrecenzowano 16 lipca 2019

W sobotnie popołudnie wybraliśmy się na obiad do Hali Koszyki. Wybór padł na Tuk Tuk i kuchnię tajską.

Każde z nas zamówiło lemoniadę (ot zwykła lemoniada), natomiast w przypadku posiłków dla mnie był pad thai wegetariański, dla koleżanki pad thai z kurczakiem, a dla Męża pad kee mao na ostro z wołowiną. Porcje olbrzymie, z koleżanką byłyśmy zmuszone odrobinę zostawić, natomiast Mąż zjadł wszystko, ale stwierdził, ze najadł się do super syta.

Pad thai wege - absolutny hit, super sos z tamaryndowca, chrupkie orzeszki, pyszny makaron, mniam. Podobnie pad thai z kurczakiem. Pad kee mao - naprawdę ostre z gałązką zielonego pieprzu na wierzchu. Mąż przegryzł gałązkę na pół i był zaskoczony jego ostrością, do tej pory żył w przekonaniu, że tylko papryki mają taki żar w sobie, a tu się miło zaskoczył :) bardzo dobre jedzenie za względnie małe pieniądze.

Za obiad dla 3 osób zapłaciliśmy 111 zł, w mojej ocenie jest to cena jak najbardziej akceptowalna do jakości i obfitości, jaką za to otrzymaliśmy oraz tego, że jedliśmy z centrum Warszawy.

Dziękujemy, Małgorzata T

Tuk Tuk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tuk Tuk? Podziel się wrażeniami!