“Super sushi ”
Kago Sushi — recenzja

Kago Sushi
Nr 844 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Naprawdę smacznie, miło i przemiła obsługa.
. Mam niewielkie doświadczenie z sushi ale po wizycie w kago chce mi się jeszcze.Polecam.

Dziękujemy, 51pawe_k

Sushi stoi o poziom wyżej niż w sushi barach, których teraz pełno. Pyszne ryby, gyoza oraz miso. Sałatka wakame trochę sucha w moim odczuciu. Obsługa profesjonalna i bez zarzutu. Jedyny mankament to muzyka jak w centrum handlowym.

Dziękujemy, parulskipp
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w Kago na jagiellońskiej 22, sushi na prawdę dobre, ryż dobrze przyprawiony, nie był sklejony ani za słodki, ryba świeża, lokal ładny, miejsce godne polecenia :) uklony dla kuchni

Dziękujemy, sandraletka
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi, przystawki oraz ramen. Wszystkie dania na najwyższym poziomie. Podobnie jak obsługa. Piękny wystrój. Oby poziom się utrzymał. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Ciekawe miejsce w sercu Hali Koszyki. Ponieważ byłem w tygodniu, nie było problemu ze stolikiem co jest dla mnie sporym plusem (nie lubię miejsc, gdzie trzeba czekać na stolik, albo rezerwować z dużym wyprzedzeniem - zwyczajnie omijam takie miejsca) - za namową kolegi, tym razem padło na Kago i był to bardzo dobry wybór. Nie jestem fanem wielkim sushi, ale te serwowane tutaj bardzo mi smakowały. Są wyjątkowe, dobrze zrobione i apetyczne. Można smakować, delektować się i wyjść usatysfakcjonowanym. To mogę zagwarantować.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Julekwpodrozy

Kago Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kago Sushi? Podziel się wrażeniami!