“Super lokal”
Kago Sushi — recenzja

Kago Sushi
Nr 841 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w Kago na jagiellońskiej 22, sushi na prawdę dobre, ryż dobrze przyprawiony, nie był sklejony ani za słodki, ryba świeża, lokal ładny, miejsce godne polecenia :) uklony dla kuchni

Dziękujemy, sandraletka

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi, przystawki oraz ramen. Wszystkie dania na najwyższym poziomie. Podobnie jak obsługa. Piękny wystrój. Oby poziom się utrzymał. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Ciekawe miejsce w sercu Hali Koszyki. Ponieważ byłem w tygodniu, nie było problemu ze stolikiem co jest dla mnie sporym plusem (nie lubię miejsc, gdzie trzeba czekać na stolik, albo rezerwować z dużym wyprzedzeniem - zwyczajnie omijam takie miejsca) - za namową kolegi, tym razem padło na Kago i był to bardzo dobry wybór. Nie jestem fanem wielkim sushi, ale te serwowane tutaj bardzo mi smakowały. Są wyjątkowe, dobrze zrobione i apetyczne. Można smakować, delektować się i wyjść usatysfakcjonowanym. To mogę zagwarantować.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Julekwpodrozy
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Krótko i na temat.
Obsługa sympatyczna i sprawna, nadmieniam, że w restauracji oprócz mojego były jeszcze dwa zajęte stoliki ( pora lunchowa) także bez większego ruchu. Nie posiadam wiedzy jak sytuacja przedstawia się wieczorami. Wystrój typowy na dzisiejsze standardy odnoszący się elementami do kultury japońskiej. Przyjemnie? Raczej chłodno i nowocześnie, ale ładnie. Nic do zarzutu, nic do zachwytu. Elementy roślinne zawsze na plus, ale to moja subiektywna ocena. Przechodząc do najważniejszego- jedzenie! Bardzo dobra zupa miso, porcja ogromna, większa niż w innych knajpach sushi. Plastikowa łyżka jedynie mnie nieco ubodła i to polecam zmienić. Detal, ale zwracający na siebie dużą uwagę, szczególnie w dzisiejszych czasach. Odpowiednia ilość glonów, pyszne tofu. Jak na 15 złotych, to uważam, że warte swojej ceny, bo jak już wcześniej wspomniałam, bardzo duża porcja. Do zupy zostały zamówione sushi futomaki z tuńczykiem, serkiem philadelphia- bardzo dobra ryba, nie pożałowane na kawałkach, bo pierwszy raz od długiego czasu wyczuwalna mięsistość smakowitej i świeżej porcji rybki, a nie tylko serka. Doskonały ryż, a następnie hosomaki z marynowaną rzepą. Smaczne wasabi, biały imbir, a to na plus, bo wszyscy wiemy, że jakością przebija różowy, który często jest farbowany. Dobra jaśminowa herbata. Polecam, na pewno wrócę tam aby spróbować dań z grilla. Ceny wyższe niż w okolicy, ale zdecydowanie adekwatne do jakości.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ma minimalistyczny wystroj, wszystkie dania sa smaczne, niestety przy pelnym oblozeniu czas oczekiwania jest dosc dlugi.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Karkarew

Kago Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kago Sushi? Podziel się wrażeniami!