“Przepyszna kuchnia”
Restauracja Fontanna — recenzja

Restauracja Fontanna
Nr 42 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Nowe, świeże miejsce na kulinarnej mapie Warszawy - Restauracja Fontanna, zlokalizowana jest w Pawilonie Artystycznym w Multimedialnym Parku Fontann u podnóża Nowego Miasta. Zjesz u Nas głównie dania kuchni włoskiej jak np. różne pizze z pieca opalanego drewnem, ręcznie robione pasty z różnymi dodatkami, risotto, grillowaną ośmiornicę, ossobuco alla milanese czy polędwicę wołową alla rossini… W menu znajdziemy również domowej roboty desery, pyszne kawy i aromatyczne herbaty. Idealne miejsce na lunch, obiad z rodziną czy romantyczną kolację. Zapraszamy !
Zrecenzowano 5 września 2019

Po raz kolejny odwiedziłem restauracje Fontanna i po raz kolejny się nie zawiodłem! super obsługa, bardzo klimatyczne miejsce, a jedzenie po prostu wyśmienite! Polecam!

Dziękujemy, mieniek92

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta i nie zawiedliśmy sie.
Pyszna pizza neapolitańska, w ogródku grillowym też znaleźliśmy coś dla siebie :) polecamy!

Dziękujemy, Szymon T
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna restauracja w okolicy Starego Miasta. Idealne miejsce dla miłośników owoców morza.Tagliatelle z krewetami było przepyszne,deser czekoladowy również.

Dziękujemy, JerzySkorupski
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na spacer w niedzielny wieczór pomimo dużego obłożenia zostaliśmy szybko i sprawnie obsłużeni, nietypowa ale bardzo smaczna pizza, bardzo dobre drinki szczególnie przypadł nam do gustu aperol malinowy. Polecam z czystym sumieniem;)

Dziękujemy, Roman8709
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Restauracja z widokiem na Park Fontann. Zimne piwo z beczki lane jak w Czechach na trzy sposoby. Dobra pizza oraz pasta z owocami morza.

Dziękujemy, Вася С

Restauracja Fontanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Fontanna? Podziel się wrażeniami!